Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 méter körüli pasik miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méter körüli pasik miért vagytok törpe nőkkel?

Figyelt kérdés
140-160 körüli nőkre értem első sorban. Félre értés ne essék nincs velük bajom, csak érdekel.

2022. máj. 23. 21:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
10. Én is pont 197 vagyok, a barátnőm 170. Magas csaj nem kellene, jártam már meg velük.
2022. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%

Aha persze, nincs velük bajod, csak törpézel...Szánalmas irigy perszóna vagy. Nem csodálom, hogy ilyen jellemmel (és nem a magasságod miatt) nem kellettél sok embernek. Téged meg ennyi erővel lehet debellának, lóbaszónak, colosnak stb-nek nevezni. Jól esik, ugye?

Mellesleg azért, mert egy nő alacsony, nem, nem kutyakötelessége kizárólag alacsony férfiakkal kezdenie és egy magas pasi sem kizárólag magas nővel lehet együtt.

Ja és 140 centis nők nem nagyon szaladgálnak az utcán, 145 még esetleg, 150 körüli akad, de ez sem nagyon gyakori. És nem, egyáltalán nincs mindnek 50-60 centivel magasabb párja, csak te betegesen ezt figyeled és esélyesen a kisebb különbséget is felnagyítod. A 160 meg már majdnem a magyar nők átlagmagassága, szóval értelemszerűen többen is lesznek ebben a tartományban és igen, tetszhetnek a magas férfiaknak is. Te meg rághatod a kefét a sarokban, a csúnya gonosz törpéket utálva.

2022. máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!