Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után barátság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után barátság. Szerintetek egyszer újra lehet valami köztünk?

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem, most heti 1-szer találkozunk mint barátok. Szerintetek újra fellángolhat benne valami?

Valaki volt már így?

19/F


2011. márc. 26. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt kibírja, nem hiszem.
2011. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ma is nagyon jó volt velem lenni.
2011. márc. 26. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mégsem kell több.
2011. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Annyira szar, mert olyan szép lány és annyira kedves, aranyos, hűséges, tényleg egy tündér csak már nem szeretett úgy mint régen és ezért szakított 1 év után.

Vajon találok-e majd egyszer egy lányt aki ennyire tökéletes lesz. :(

2011. márc. 26. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ringasd magad álomba,az egyszer biztos.Én ugyanígy voltam egy sráccal.Nálunk meg is volt a csók a szex stb,barátként,de eszméletlenül rossz érzés,hogy tudod,hogy úgy már nem szeret,mint azelőtt és csak azért csináljátok,hogy mind a kettőtöknek ki legyen elégítve a szexuális vágya.

18L

Nem fog többet úgy szeretni..

2011. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 19/F. Ha azért szakított a barátnőd, mert az "igazi" érzései elmúltak, akkor ne kergess hiú ábrándokat, 90%, hogy többé ti nem lesztek egy pár.


Nem lenne-e könnyebb, ha már nem találkoznátok egyáltalán? Mert abból, amit írsz, úgy érzem, te mindenhogyan tekintesz őrá, csak barátként nem.

2011. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mesike92 válasza:
100%
Szerintem mondjuk ki, kerek-perec: SOHA nem lesz közöttetek semmi. Nem rossz indulatból mondom, de a lány azért találkozik veled, hogy azt az űrt pótolja, amit a kapcsolatotok hagyott maga után. Szóval, hogy eltöltse valamivel/valakivel az idejét. Nem tartom szép dolognak. De az viszont tény, hogy nem érez irántad semmit, különben minek szakított volna?! Ez csak mese, hogy talán egyszer meggondolja magát... Minek?! Ha itt volt a lehetőség a NAGY Ő-re, akkor miért dobta volna el. Nekem ez a véleményem :) Amúgy sajnállak nagyon!!
2011. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ugyan ez volt a szitu találkoztunk 1év szakítás után párszor ő hívott engem bulizni én mindig elmentem bíztam hátha egyszer lesz valami! NAgyon szerettem és sokat is szenvedtem utána !!!! ÉS én nem tudok rá ugy tekinteni mint egy barátra most 1 hónapja elhatároztam,hogy a "barátságot" is megszakítom vele, mert csak nekem volt szar mindig reménykedtem és csak rossz volt! Szeretett velem lenni,de már nem úgy, nem szerelemből ! és ez nekem fájt és jobban jársz hogyha elfelejted! Te nem barátként tekintesz rá én ezt vettem ki ebből hisz szereted..ne reménykedj mert lehet nagyon rossz lesz neked ..persze nem azt mondom hogy EsETLEg nem jöhettek majd még össze ezt nem tudni ezt csak te meg ő tudhatjátok ...de ne álom világba élj!!!!

19/L

2011. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!