Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek olyan lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek olyan lesz a párkapcsolata, amilyen emberi minőséget őmaga képvisel?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy az emberek nagyon túlidealizálják a párkapcsolatokat és nem is annyira racionalitás, hanem inkább a szenvedély alapján választanak partnert. A szerelemről az a kép él, hogy az majd leesik az égből és egy csapásra minden probléma megoldódik, hirtelen értelmet nyer minden körülöttem, lesz egy másik felem, aki csak rám figyel majd, feloldódom a boldogságban.

Viszont én úgy látom mindenkinek olyan lesz a szerelmi, szexuális élete amennyi energiát és áldozatot belefektet. Ilyen nincs, hogy készen kapok valakit, aki minden lelki sérelmét feldolgozta, minden félelmét legyőzte és semmilyen konfliktus nélkül együtt tudunk majd élni. Egy felnőtt, érett párkapcsolat már inkább a közös célokon, értékrenden és hétköznapi életvitel összeegyeztethetőségén alapszik, mint sem a szenvedélyes szerelmen.



2022. máj. 27. 10:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Engem meg akartak támadni. Ennyit irtam. Nem irtam olyat hogy minden c.gány meg akart tamadni.

Akkor ott full üres ejszakai vonaton akárhova mentem jöttek utánam.sehol nem volt senki. Igy feladtam beültem egy fülkébe. Egyik srác a jobb másik a bal oldalamra ült es ketten szembe velem..igy kezdődött.

2022. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Szerinted minden cigany valakit bántani akar vagy kirabolni ? "


Na ezt miből szűrted le???

2022. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22. Van az a bizonyos 0.1% aki mondjuk nem. Bár nehéz beazonosítani mert kommunikáció hiányában csak egy arcot látsz aki nem feltétlen vált ki szimpátiát belőled. Sajnos én nem vagyok törzs gyökeres , így nem tudok ahhoz a réteghez szólni vagy prédikálni akiket nem neveltek meg otthon . Nekem ön magamért kell felelős legyek nem másért, ahogyan az azonos etnikumu emberek sem hordozhatják más keresztjét
2022. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem ezt kérdeztem. Azt kérdeztem, miből gondoltad, hogy a kérdező szerint minden cigány bántani akar valakit? Annyit írt, hogy egyszer néhány cigány bántani akarta.
2022. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Kicsit kezdünk eltérni a tárgytól, a cigányokat légyszi privátban osszátok ki.
2022. máj. 27. 17:16
 26/31 anonim ***** válasza:
31%

Ez a kérdés is megmutatta, hogy itt teljesen felesleges értelmesen vagy segítő szándékkal írni. Itt az dominál, hogy pár frusztrált nő túlidealizált szövegét éltessük. Arra jár taps, hogy a nagykönyvbe illő szövegeket benyeljük, miközben az élet nagyon nem ilyen.


Szóval nem, továbbra sem alapvető, hogy mindenki azt a szintet kapja, amit képvisel. Akárhogy is lepontozzátok.

2022. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

"teljesen felesleges értelmesen vagy segítő szándékkal írni"


Gondolom, te voltál a hetes: rámutatnál, hol volt a segítő szándék a hozzászólásodban?


"Szóval nem, továbbra sem alapvető, hogy mindenki azt a szintet kapja, amit képvisel."


Szerintem kétféleképpen értelmeztétek a kérdést. A kérdező álláspontja, hogy a párkapcsolat minősége a befektetett munkán múlik, nem pedig az egymásnak teremtettségen. Te pedig arra gondolsz, hogy egy csúnya fickó nem kaphat szép lányt. Nem ez a téma.

2022. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Gondolom, te voltál a hetes: rámutatnál, hol volt a segítő szándék a hozzászólásodban?"

Mondjuk ott, hogy érdemes reálisabban is szemlélni a dolgokat. Egyébként, nem csak erre a kérdésre gondoltam, hanem az egész oldalra.


"Szerintem kétféleképpen értelmeztétek a kérdést. A kérdező álláspontja, hogy a párkapcsolat minősége a befektetett munkán múlik, nem pedig az egymásnak teremtettségen. Te pedig arra gondolsz, hogy egy csúnya fickó nem kaphat szép lányt. Nem ez a téma."

Már csak szöveget kéne értelmezned, mert az láthatóan nagyon nem megy. Erről beszéltem. Teljes mértékben hidegen hagy titeket a valóság. Simán ideköptök valamit, gondolkodás nélkül.

De, nyugodtan megcáfolhatsz. Hol írtam olyat, hogy egy csúnya fickó kapjon szép lányt vagy ilyesmit? Sehol. Mert valóban nem ez a téma.

2022. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

"Tovabba egy azonos szintu lany konnyen talalhat maganal jobb pasit."


Na, akkor segíts nekem a szövegértésben: ez hogyan kapcsolódik a témához? Párkapcsolati minőségről volt szó, nem arról, hogy ki milyen "szintű" párt talál magának.

2022. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem mindent kibír. Szerintem az a legfontosabb. És akibe szerelmes voltam, akkor is más szemmel nézek rá, ha már elmúlt a lángolás.
2022. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!