Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek olyan lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek olyan lesz a párkapcsolata, amilyen emberi minőséget őmaga képvisel?

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik, hogy az emberek nagyon túlidealizálják a párkapcsolatokat és nem is annyira racionalitás, hanem inkább a szenvedély alapján választanak partnert. A szerelemről az a kép él, hogy az majd leesik az égből és egy csapásra minden probléma megoldódik, hirtelen értelmet nyer minden körülöttem, lesz egy másik felem, aki csak rám figyel majd, feloldódom a boldogságban.

Viszont én úgy látom mindenkinek olyan lesz a szerelmi, szexuális élete amennyi energiát és áldozatot belefektet. Ilyen nincs, hogy készen kapok valakit, aki minden lelki sérelmét feldolgozta, minden félelmét legyőzte és semmilyen konfliktus nélkül együtt tudunk majd élni. Egy felnőtt, érett párkapcsolat már inkább a közös célokon, értékrenden és hétköznapi életvitel összeegyeztethetőségén alapszik, mint sem a szenvedélyes szerelmen.



2022. máj. 27. 10:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt vallom, amit leírtál, Kérdező!


Sajnos ha találsz valakit, beleszeretsz, ez mind kevés. Ha együtt is tudnátok élni a mindennapokban, hidd el, egy idő után a másik elkezd untakozni. Akkor jönnek felszínre igazán az ellentétek.


"többre vágyom", "legyen más a szex", "legyél már te is más, légyszi".


Hazugság a szerelem, meg a zsongás. A fájdalmas az, amikor szembesülsz a párod hiányaival, és tudod, hogy nem tudod megadni neki az újdonság adta őrületet, mert szintet lépett már a kapcsolatotok, nem tiniszerelem már. Szembesülsz ezzel és pofára esel, mert te az elmúlt zsongás nélkül is szereted....

2022. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!