Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejezzem be azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejezzem be azt, hogy kotekedek az erzekeny lelkem miatt? Elturi ezt egy normalis ferfi?

Figyelt kérdés

Ha valami bant vagy ilyesmi kotekekedek, beszolok, flegma vagyok es ez nagyon sokszor van sajnos, a lelkem olyan erzekeny hogy amint rosszul esik valami en ilyen leszek,es sok ido az is míg abba hagyom. Nagyon zavar azt hittem kinovom ezt, de nem nottem ki. Egy normalis ferfival ismerkedek, nem tudom elfogja e ezt turni, nagyon idegesito lehet ez.

Nem tudom hogyan hagyjam abba mert ha nem kezdek el bele kotni ha valami nem tetszik, sokkal rosszabb a lelkemnek..

Sose lesz igy senkim?


2022. máj. 29. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
látod, most is beszólsz, amiért pszichológust ajánlanak. pedig jó szándékból írják. nincs abban semmi bántó
2022. máj. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!