Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tuti, hogy dugni akart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti, hogy dugni akart?

Figyelt kérdés
Újonnan megismert haversrác közös hobbi miatt írogatott. Válaszolgattam, napi szinten volt chat.Egyszer szíveket küldött, addig soha, tudta, párom van. Kérdőre vontam, hogy mi ez, ő azt írta véletlen volt. Pár nap múlva áthívott filmezni magához. Egyéb helyre nem hívott. Ő szingli volt. Sanszos, hogy azért barátkozott velem csak, hogy dugjon egyet, ha azután, hogy nem mentem filmezni eltűnt?
2022. jún. 3. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Simán lehet, hogy nem csak dugni akart, hanem azt akarta volna, hogy szakíts a pároddal és gyere össze vele.
2022. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Nem, viszont az nem volt túl gerinces, hogy annak tudatában nyomult, hogy van párod.
2022. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem csak egyet, hanem többet akart dugni!
2022. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!