Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasinak lehet valami kattanása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasinak lehet valami kattanása?

Figyelt kérdés
Lejár egy nagyon jóképű srác a fitnessbe. 3 éve is vadászgatott. Nálam is próbálkozott. Most is ezt láttam. Hogy lehet, hogy az ilyennek nincs barátnője? Nekem gyanús, hogy egy jóképű férfi, akinek elvileg mindene rendelkezésre áll, hogy barátnője legyen, egyedülálló. Lehet valami kattanása, hogy egy faszi egyedül van?

2022. jún. 3. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehetni éppenséggel lehet, de miért kell egyből arra gondolni, hogy van valami problémája? Lehet olyan társat vagy barátnőt keres maga mellé akivel jól eltudna lenni és nem elégszik meg az első szembejövő nővel.
2022. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Oké, de 3 éve?! Gondolom a pandémia alatt sem malmozott.... Azért 3 év alatt sok randit le lehet nyomni jóképű fasziként
2022. jún. 3. 23:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nem párkapcsolatot akar, csak futó kalandokat? Az meg lehet, hogy minden este megvan neki, nem tudhatod.
2022. jún. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom olyan, mint az én jóképű szép nőknél nagyon népszerű barátaim. Élvezik az életet ;). Mindegyik százas fölött van már nők számát illetően, valaki több is...
2022. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nem vagyok nagyon jóképű, mint ez a srác, csak jóképű. 28 évesen sose volt még fél évesnél hosszabb kapcsolatom, mert a családom elég rossz nevelést adott nekem, a szüleimtől nem láttam jó családi mintákat ahogyan egymással vagy velem viselkedtek, nem igazán mutatták ki soha a szeretetüket egymás felé vagy felém. Nagyon nehezen tudok kötődni, félek hogy elhagynak, félek belemenni komoly érzelmi kapcsolatba. Főleg alkalmi kapcsolataim voltak emiatt az életben.
2022. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem tud megtartani egy lányt sem, vagy direkt rövid távú kapcsolatra hajt.
2022. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ki mondta, hogy nincs barátnője?
2022. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

#7


Ja, ez mondjuk jogos, miért ne lehetne neki fix, amelett hogy sorban kúrja a nőket, ez is teljesen életszerű egy jóképűtől.

2022. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Ő mondta, de másnak
2022. jún. 4. 00:05
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Igen !

Pszichopata !

2022. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!