Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (SOS)

Figyelt kérdés

Az exem zaklat és zsaroi. Töröltem őt ismerőseim közül erre elkezdett fenyegezozni és elmondani mindennek. Mondtam neki bizonyos magánéleti dolgokat és avval próbál zsarolni, hogy elmondja a családomnak. Informatikus fel tudná törni az fbm vagy a telefonomba be tudna lépni azt is már mondta. Mit tegyek hogy vége legyen ennek. Számításunk napján ami több hónapja volt írt a barátaimnak családomnak.

Félek, hogy olyat írna, amiről nem szeretném, ha tudnának.



2022. jún. 4. 12:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tudja a címem
2022. jún. 4. 14:10
 12/14 A kérdező kommentje:
Feljelentést akarok tenni az én vagy az ő országában kell megtenni?
2022. jún. 4. 14:10
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenképp akar velem találkozni odaadni a ruhaimat, utána állítólag békén hagy. Már tiltottam de félek , hogy valahogy kifog velem szurni, mert ért a hackereshez.
2022. jún. 4. 15:01
 14/14 anonim ***** válasza:

Férfi kíséret nélkül nehogy találkozz vele...mert bármi lehet.


23F

2022. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!