Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom érzelmi zsarolással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom érzelmi zsarolással vesz rá a szexre vagy kihasználja, hogy ittas vagyok az szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 00:56
1 2 3
 1/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Férfiként: Az sajnos konkrétan nemi erőszak.
2022. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

"érzelmi zsarolással vesz rá"

te pedig beleegyezel ezek szerint -> az kevés lesz bármilyen bűncselekmény megállapításához


"ittas vagyok"

Itt már elég könnyen szexuális erőszak tényállása állapítható meg ill. akár halmazati tételek is megjelenhetnek


Btk.197. § 1/b

"más védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát szexuális cselekményre használja fel."

2022. jún. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem! Ez nemi erőszaknak minősül.
2022. jún. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
A párod? Elmégy feljelented a rendőrségen és miközben a büntetését tölti a börtönben, szakítasz vele.
2022. jún. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%
Persze hogy az, nyilván, minden szexuális zaklatás meg nemi erőszak már amit csak akartok. Ha téged érzelmi zsarolással rá lehet venni a szexre akkor meg is érdemled hogy meg legyél b@$zva. Ittasan meg minden nő dugni akar, még a legszendébb szűzek is kivetkőznek magukból pár feles után. A nekik bejövő csávókat meg is erőszakolnák ilyenkor, úgy kell lehámozni őket magáról az embernek. Ez ha közben még taperolod is a csávót meg a slicce körül matatsz miközben ő próbál lekoptatni mert nagyon gáz vagy, ez már nevezhető szexuális zaklatásnak. Ha öntudatlan moslékrészeg állapotban fetrengsz a saját hányásodban és eközben lerángatják rólad a bugyit és megdugnak akkor az nemi erőszak. Ha bepiálva r!banckodsz, kelleted magad majd szó szerint megdugatod magad akkor már ne haragudj de az nem szexuális zaklatás vagy nemi erőszak szerintem.
2022. jún. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
7%

#5


Igazad van, az nem derült ki ki zaklat ki. Simán lehet, hogy a nő zaklatta ittasan a férfit. Köszi. Jogos.

2022. jún. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez semmi, csak ellazulsz.
2022. jún. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Az elobbi erzelmi zsarolas. Kihasznalja hogy erzelmileg instabilabb vagy magyaran erzelmileg kiszolgaltatott helyzetbe vagy. Az utobbi nemi eroszak.


Csak jo tanacs szerintem az ilyen embert messze el kell kerulni.


Egyebkent meg ne itt kerj tanacsot hanem kerj segitseget a szuleidtol vagy pl. a NANE-tol.


Ezek nagyon komoly dolgok es latszik ugyanugy a tarsadalmi megitelese 7-es valaszaban.


Magyaran valoszinuleg ha ilyeneket ir o is ugyanezt csinalja.


Ne csapd be magad aki szeret nem bànt és nem hasznàl ki szexualisan.


Aljas dolog ilyet csinalni a masikkal. Nem beszelve arrol hogy onkivuleti allapotodba csinal neked egy gyereket anelkul hogy terveztetek volna es eroszakkal fogan azt hogy fogod feldolgozni. Ez nem a Hofeherke Grim mese.


Szerintem ez undorito es nem kicsit hanem nagyon serti az egyetemes emberi jogaidat. Gyakorlatilag egy kielegulesi targynak nez. Nem egyeztel bele az eroszak. Tok mindegy hogy parkapcsolaton belul vagy kivul az ilyen viselkedes buncselekmeny.

2022. jún. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%
5-ös honnan tudod hogy nö. Én is a NANE-t ajanlgattam neki de utana gondolkodtam hogy lehet nem is no az illeto. Bar ferfiaknak nincs ilyen segelyszervezet. De szerintem a NANE nekik is tud segiteni. Nyilvan ok tudnak ferfiaknak segelyszervezetet.
2022. jún. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

5-ös undorìtó vagy.


Btk-nak erre vonatkozo reszevel em àrtana tisztàba lennie a "hozzad hasonlo embereknek", akkor nem irnanak gyülölködö hülyeséget. Tipikus gyulolkodo az irasod. Semmi empatia nincs benned. Nem mellesleg azt sem tudod te se, hogy ferfi az illeto vagy no. Valaki segitseget kert es te ler@bancoztad es elemezgeted, hogy reszegen biztos kellette magat. Gondolkodj mar.

2022. jún. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!