Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom érzelmi zsarolással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom érzelmi zsarolással vesz rá a szexre vagy kihasználja, hogy ittas vagyok az szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 00:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Egyebkent irta a kerdezo hogy a?parja itatta le. Nem forditva volt hogy ivott aztan onkivuleti allapotba racuppant a parjara.

Ezt 5-osnek irom. Olvasd el ujra amit a kerdezo irt.

2022. jún. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Az 5-ösnek meg a hasonló véglényeknek a vilàg is fáj, merthogy szüzen rohadnak meg. Innen a gyűlölködés. Remélem, megtalálja hátulról egy kiéhezett csődör, de úgy tövig…

Kérdező:menekülj az ilyen ember elől, ha pedig leitatott esetleg vagy csak kihasználta az állapotod, jelentsd fel!

2022. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha az érzelmi zsarolás általános meggyőzési eszköz a kapcsolatban, akkor azon érdemes lenne elgondolkodni. Meg úgy az egész kapcsolaton is érdemes elgondolkodni.


Más kérdés, hogy mit értesz érzelmi zsarolás alatt. A feleségem nevezte már bűntudatjátéknak, érzelmi zsarolásnak, ha felháborodtam amiért sokszor utasított el pillanatnyi indokokra hivatkozva, kiakadtam, hogy ezek csak kifogások, valójában nem akar szexelni. Azt hitte, hogy szexre akarom rávenni hisztivel, pedig kizárólag őszinteséget és egyenességet vártam volna, tudni akartam, mi a baj. Csak azért mondom, hogy van ilyen is.


Az ittasságot illetően: ha a magatehetetlenségedet kihasználva rádmászik az - ahogy korábban írták már többen is - nem zaklatás, hanem jól definiált nemi erőszak. Ha szimplán csak tudja, hogy spiccesen kaphatóbb vagy a szexre, és tisztességes eszközökkel rendre bepróbálkozik, az szerintem oké.


Mindenesetre ha időnként úgy érzed, hogy történnek nemi aktusok, amikről utólag úgy gondolod, hogy nem akartad őket, azzal foglalkozni kell, akkor is, ha amúgy nem zaklatás, és nem is erőszak.

2022. jún. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

#9-es, a NANE nem foglalkozik férfiakkal, még úgy sem, hogy másik segélyszervezetet ajánl.

Bántalmazott férfinak maradnak a fizetős megoldások: a pszichológus és az ügyvéd.

2022. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
28%

Nem, az nem eroszak. Legyel nagylany es tanulj meg nemet mondani.

Es ne igyal alkoholt ha tudod hogy akkor konnyebben odaadod magad.

A sajat gyengesegedert nem masokat kell hibaztatni, sajnos ilyen a vilag hogy akivel meg lehet tenni valamit azzal meg is fogjak

Bocs ha nem tetszik de sztem ez az igazsag

Ha csak sajnaltatod magad hogy szemet ferfi jajj, es nem teszed magad erosebbe, orokre aldozat leszel csak max egy masik ferfi mellett

2022. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
17%

5os jol leirta 😀

Sajnos ez a tulzasba vitt feminizmus elkenyeztetett hercegnot csinalt a nokbol, akik fel vannak haborodva ha a viselkedesuknek kovetkezmenye van

(Igen, no vagyok, es igen, fekudtem mar le olyannal reszegen akivel jozanul nem tettem volna, igen megbantam masnap, es nem, nem tartottam eroszaknak mert EN mondtam ra igent. Nojetek fel.)

2022. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%
#14-et lepontozók: mi nem tetszett?
2022. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%

Még egyszer leírom, de aki lepontozza, kérem indokolja is meg.

A NANE nem foglalkozik férfiakkal, kizárólag nőknek nyújt segítséget. Ez ugyanolyan tény, mint hogy pl. a Gyermekétkeztetési Alapítvány nem foglalkozik rákos öregnénikkel.

2022. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

18 kicsit más stílusban írtad le az előző kommentet. Ezért kaptál lepontozást. Konkrétan azt sugalltad, hogy ez is a nőket támogatja csak, bezzeg a férfiak fizethetnek.

Most tárgyilagosan írtad le. Tudod te, miért pontoztak le.

2022. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
#19 Az is tény, hogy a bántalmazott férfiak számára nincs segélyszervezet. Amellett, hogy a férfiak nehezebben fordulnak segítségért, nem is nagyon van hova fordulniuk. Elfogadom, hogy a bántalmoazottak többsége valószínűleg nő, viszont a bántalmazott férfiak sajnos mintha nem is léteznének, olyan kevés szó esik róluk, pedig ők sincsenek kevesen. Ha evidensnek tekintjük, hogy a nárcisztikus férfiak jelentős része mellett van egy bántalmazott nő, akkor azt se felejtsük el, hogy a borderline nők nagy része mellett hasonlóképpen van egy bántalmazott férfi.
2022. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!