Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom érzelmi zsarolással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom érzelmi zsarolással vesz rá a szexre vagy kihasználja, hogy ittas vagyok az szexuális zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
2022. jún. 5. 00:56
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A történet röviden annyi, hogy az első párkapcsolatom volt, fiatal voltam. Előtte még nem voltam senkivel. Az akkori párom már szerette volna, hogy megtörténjen, én pedig nagyon féltem, még nem álltam készen, de ő nagyon erőltette ezért engedtem neki. Utána a kapcsolatunk elején még sokáig tudott manipulálni, nem mondhattam neki nemet mert akkor napokra megharagudott, én pedig ezt még nem tudtam kezelni. Ma már másképp csinálnám.

Nem, nem fogom őt feljelenteni, csak feltettem egy szimpla kérdést. És nem, nem is r*banckodtam, csak fiatal voltam és könnyen manipulálható. De ezektől a válaszolóktól kérdezném, hogy ha az édesanyátokkal, húgotokkal, lányotokkal történt volna ilyesmi akkor is ez lenne a véleményetek?

Köszönöm azoknak, akik normálisan válaszoltak.

2022. jún. 5. 16:12
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen, akkor is az lenne. Aki nem tud nemet mondani, az szamitson arra hogy kihasznaljak.

A bantalmazott ferfiak meg ne akarjanak maguknak szervezetet, hanem fogjak magukat es ussenek vissza. Egy ferfi erosebb mint egy no, akkor mit nyavajognak??

2022. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!