Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom ha ilyet látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom ha ilyet látok a közösségi oldalán? (Most ismerkedünk)

Figyelt kérdés

Láttam, hogy elég sok ismerőse van facen, legelőször rákerestem de nem tűnt fel semmi. Most viszont egyre jobban érdekel a pasi, jól alakult a randi és mélyebben rákerestem. Meglepedten konstatálom, hogy sok külföldi húszas évei elején járó lányok is az ismerősei akiknek csöcskidobós-szájharapós képeik vannak, vagy a profilképük is provokatív.

Teljesen elbizonytalanodtam, vagy a legtöbb ilyen, és ne társítsak hozzá túl nagy jelentősséget?

28 vagyok a pasi 35.


2022. jún. 5. 11:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is elbizonytalanodnék a helyedben.
2022. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Ez tiltólistás ismerkedési szempontból.


Szerintem előbb tiltsad, minthogy ghostoljon.

2022. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom bekovette oket, hogy legyen mit nezegetni, mire verni... Lehet hogy tenyleg csak nezegeti, de gondolkozz el azon, hogy ez a kesobbiekben mennyire zavarna? Nem rombolna az onbizalmad? Nem alakulna ki benned egy felsz? Es hogy kell ez neked, hogy ilyen stresszes legyel? :D
2022. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Nálam ez elég lenne a felejtéshez és nem azért, mert féltékeny vagyok arra, ha másokat megnéz. Egyszerűen nagyon gyerekesnek és komolytalannak gondolom az ilyen embereket. Azzal nincs bajom, ha az utcán megnéz valakit, de influenszereket követni, nézegetni, ismerősnek jelölni, hogy rájuk csorgathassa a nyálát, ultra gáz.
2022. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Gáz az ilyesmi. Az én barátomnak is sok ismerőse van amit az első randi után alaposabban is lecsekkoltam. Katonák és airsoftosok voltak szinte mind... De ő ilyen körökben mozog egyébként is. Ez tökre elfogadható. De amit te láttál az már nem annyira... Nekem nem férne bele.
2022. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ez gáz aláírom, de arra gondoltam, hogy régi kontaktok. Ugye azt nem tudhatom, és azon múlna a dolog.

Ezt ki tudom deríteni? Lopjak le ilyen profilképet jelöljem és ha bekapja a csalit kuka vagy ez ultra para?😔

Sajnálnám, mert vele voltak a legklasszabb randijaim eddig.

2022. jún. 5. 11:18
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Én a helyedben megnézném a profilokat, amiket követ és ha az elmúlt napokban is lájkolgatta a fotókat, esetleg még kommentelt is hozzájuk, akkor végleg felejtős lenne.
2022. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azt néztem de nem volt aktivitás.
2022. jún. 5. 11:25
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ezekre veri,tuti csak úgy bejelölte őket.Ez olyan mint mikor idegen pasik,feketék,arabok jelölgetnek.
2022. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem próbáld ki, aztán kiderül.
2022. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!