Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell aggódnom ha ilyet látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell aggódnom ha ilyet látok a közösségi oldalán? (Most ismerkedünk)

Figyelt kérdés

Láttam, hogy elég sok ismerőse van facen, legelőször rákerestem de nem tűnt fel semmi. Most viszont egyre jobban érdekel a pasi, jól alakult a randi és mélyebben rákerestem. Meglepedten konstatálom, hogy sok külföldi húszas évei elején járó lányok is az ismerősei akiknek csöcskidobós-szájharapós képeik vannak, vagy a profilképük is provokatív.

Teljesen elbizonytalanodtam, vagy a legtöbb ilyen, és ne társítsak hozzá túl nagy jelentősséget?

28 vagyok a pasi 35.


2022. jún. 5. 11:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg a legtöbb prostituált. Ha van hozzá gyomrod rajta.
2022. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb férfi ilyen ha szingli (persze tisztelet a kivételnek). Minden jöttment k*rvát visszaigazolnak vagy bejelölnek. Ha nem látod hogy likeolgat vagy kommentelget nekik akkor szerintem ne ítéld meg előre. Ezek a csajok arra tökéletesek és ha szingli volt gondolom úgy volt vele miért ne? Párkapcsolatra a férfiak nagy része más kaliberű lányokat választanak.
2022. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12.Remélem úgy van.😓
2022. jún. 5. 12:30
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezeld fenntartásokkal 😊

Jobb félni mint megijedni.

2022. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem lehetsz ennyire naív kérdező. Nyilván van amelyikkel találkozgat is, és lehet fizetős lány. Azért nem likeolja mert nem akar lebukni.

27N

2022. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy külföldi lányok, nem tudnak találkozni.
2022. jún. 5. 12:49
 17/19 anonim ***** válasza:
8%
A nők is követnek influencereket az bezzeg nem baj? :D
2022. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%

#17


Én pl. egyáltalán nem követek férfiakat azért, hogy csorgassam rájuk a nyálam vagy hogy lájkolgassam őket. Irtó bugyuta dolognak tartom. De biztos vannak ilyen nők is.

2022. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nő követ férfi sztárokat, ne magadból indulj ki, ahogy a legtöbb férfi meg női szépségeket.
2022. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!