Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak kevés a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak kevés a heti 1-2-x sex?

Figyelt kérdés

Mindenki csak azt fújja, hogy ha a férfi nem kapja meg azt a bizonyos mennyiséget, akkor tovább áll, máshol keresi a sexet. Eszembe jutott valami ezzel kapcsolatban, mi van azokkal akiknek régóta nincs partnerük? Akik vagy csúnyák, vagy betegek, vagy egyszerűen nem tudnak ismerkedni, és évek óta egyedül vannak, és nem sexelnek egyáltalán. Rengeteg ilyen munkatársam van 20-30 -as férfi. Ha az úgy lenne ahogy ti mondjátok akkor tegyük fel ez a férfi sok sok magányososan töltött év után összejön valakivel, és gyerek stb. miatt az együttlétek száma csökkenne, már tovább kell neki állnia? Egyedül kibírja sex nélkül évekig, de ha van partnere, és a nő fáradt, szült, vagy hasonló, akkor már nem bírja ki 1 hétig sem?

Pár hónapja váltam el, és mindenki azzal foglakozik, hogy vajon van-e már új kapcsolatom, van-e akivel sexelhetek? Ha ideges vagyok, ráfogják arra, hogy biztos nincs aki kielégítsen! Azokkal senki nem foglakozik, akinek évek óta nincs partnere.


2010. szept. 19. 10:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
Azt gondolom, hogy kevés. Ha igazi párkapcsolatban éltek, akkor kevés. Minimum 4-szer kéne szerintem.
2010. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Eszembe jutott valami ezzel kapcsolatban, mi van azokkal akiknek régóta nincs partnerük? Akik vagy csúnyák, vagy betegek, vagy egyszerűen nem tudnak ismerkedni, és évek óta egyedül vannak, és nem sexelnek egyáltalán."


Én most a kérdésed fent idézett részére válaszolnék.Hát ki lehet azért bírni, de nem könnyű. Az igaz, hogy ott a kezem, de az utóbbi időben nagyon rossz érzés töltött el önkielégítés után, hogy hogyan lehetek ilyen szerencsétlen 32 évesen. Most 3 hete nem nyúltam magamhoz emiatt, az, hogy meddig bírom, majd kiderül. Szóval ez a másik véglet, a 0 szex sem jó. Én azt veszem észre, hogy ingerlékenyebb vagyok, mégha csendes típus is vagyok és sokszor magamba roskadok. Ebben nyilván nagy szerepe van, hogy nem tudok rendesen kielégülni, de a szeretethiány talán erősebb.

Hogy a heti 1-2 mennyinek számít, az egyénfüggő. Valakinek kevesebb, másnak több az igénye. Gond csak akkor lehet, ha túlzottan eltérőek a felek igényei.

Magam részéről nekem lehet, hogy kevés lenne a heti 1-2, de itt bejátszana, hogy még nem voltam senkivel. Mindenképp igyekeznék kompromisszumra törekedni. Az természetes, ha vannak olyan élethelyzetek, amikor nem lehet szex. Ezért szerintem nem rossz, ha a kapcsolat elején nincs szex, mert ha enélkül is tökéletes a kommunikáció két ember között, akkor, ha olyan élethelyzetek adódnak, amikor nem lehet szex, könnyebb átvészelni azt az időszakot.

2010. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

20:13 Előre leszögezem, nem akarlak bántani, vagy megsérteni. De a kérdésemmel, pont erre gondoltam, csak sokan félreértették. Nincs partnered ha (jól veszem ki, nem is volt) de már előre leszögezed, hogy ha lenne, akkor heti 1-2 alkalom is kevés lenne neked.

Nem gondoljátok, hogy ez nagy ellentmondás? Mi van akkor ha olyan nőt találsz (előre nem tudhatod) aki nem igényli hetente, csak mittomén havonta a sexet? Az még mindig jobb mint a 0, nem? Főleg, ha szereted. Vagy a szerelem a sex mennyiségétől függ? Ha kevés, akkor inkább a semmi? Azért nem írtam itt azt hogy akkor keresel máshol vigaszt, mert olyanokról beszélünk, akik nehezen találtak partnert.

2010. szept. 19. 20:25
 14/14 anonim ***** válasza:

20:13 vagyok.

Nem, nem akarom előre leszögezni, hogy kevés lenne, ez csak feltételezés a részemről, hogy mivel sosem csináltam, eleinte nagyobb lehet az étvágyam. De mondom, nem tudom, milyen íze van, fogalmam sincs, ha összejön, mennyit igénylek majd. Ezt lehetetlen megmondani.

Igazából erre azok tudnak válaszolni, akiknek van/volt szexuális kapcsolatuk, gondolom, lesznek majd ilyen kommentek. Nekem most az a dolgom, hogy találjak valakit, aki szeret, szex majd akkor, ha mindketten úyg érezzük, hogy elértünk ahhoz a ponthoz, de ezt már csak zárójelben írom, mert nem tartozik a kérdéshez.

2010. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!