Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlreagáltam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soome1 kérdése:

Tényleg túlreagáltam vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hétig beszéltem egy sráccal, nagyon megvolt a közös hang, nagyon hasonlítottunk egymásra és ilyen jól még senkivel nem éreztem magam. Kb. minden 2. nap hívásoztunk órákon keresztül és minden szuper volt. Aztán elkezdett ritkábban válaszolni és leszarom stílusban, végül teljesen ghostolt egy napig, pedig úgy váltunk el, hogy majd délután hív. Megkérdeztem, hogy mi van vele, miért ghostolt de semmi konkrétat nem mondott. Végül azt írta, hogy neki szünet kell, mert nem bírja, hogy kiborulok(!) amiért nem válaszol és neki ez nagyon stresszes. Leírtam neki, hogy nem akarok vele 24/7 beszélni és kicsit félreértett, csak annyit szeretnék, ha beszélgetünk akkor az legyen tartalmas és ne írjon akkor, ha nem ér rá. (Amúgy nem magyar és ezért írtam neki, hogy nem akarok felszínes beszélgetéseket, mert nem tudunk találkozni). Erre nem válaszolt, de úgy voltam vele, hogy adok neki egy kis időt. Eszméletlen szomorú voltam a 4. nap után, hogy ő csak így kidobta ezt az egészet az ablakon. Majd másfél hét múlva leírtam neki, hogy sajnálom, hogy így végződött az egész és minden jót. Semmit nem írt azután, hogy azt írta, hogy neki szünet kell. Szerintem legalább egy búcsú üzenetet megérdemeltem volna. Mit gondoltok?
2022. jún. 9. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat gondoltál bele ebbe az online kapcsolatba. Sajnálom!
2022. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig ott baszom el, hogy tali híján túl sokat mondok, kéne határ, ha nem talizik ennyit kap, vagy valami.
2022. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talált valakit élőben. Az ilyen távkapcsolat soha nem működik.
2022. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyian hangsúlyozzák, hogy nincs mása a mielőbbi személyes találkozásnak, hogy rengetegen. Ennyi jótanácsból miért nem tanulnak azok, akik online-eznek, aztán csalódottan írnak ide, mert befuccsolt a kapcsolat.

Tanulság a jövőre.

2022. jún. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a dolgot, de túl leszel rajta. A távkapcsolat egyébként is nehéz téma, túl sok lemondással jár, főleg úgy, hogy titeket határok választanak el. Én is azt javaslom, hogy keress valakit a közeledben, akivel találkozni is tudtok, nem csak online beszélni.
2022. jún. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3. A leghosszabb kapcsolatom távkapcsolatból indult.

Amúgy meg ha neten kezdesz ki valakivel ugyanúgy meglehet, hogy közel lakik.

De manapság huszonévesek is elmennek egyetemre, sokszor 100-200km-vel arrébb, tehát akkor 30 éves korodig ne is ismerkedj? (megjegyzem van ilyen ismerősöm, de ő se boldog)

2022. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki elmegy egyetemre, távol a szerelmétől azok szét is mennek. Nekem többször is volt ilyen kapcsolatom, nem bírta ki a távolságot.

Persze lehet online kapcsolatból is normális kapcsolat. De ahhoz az kell, hogy eleve olyannal ismerkedj, akiről tudod, hogy közel lakik. Pár beszélgetés után kezdeményezd a személyes találkozást, mert ha nem hajlandó rá, akkor lehet, hogy nem szingli vagy nem az, akinek mondta magát (ronda, öreg, stb). Sok csalódástól kíméled meg magad, ha nem szerelmesedsz bele senkibe látatlanban.

2022. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!