Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kiverné a biztosítékot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kiverné a biztosítékot egy pasinál?

Figyelt kérdés
Randiztunk, aztán elbozonytalanított. Mondtam neki hogy szerintem ezt hagyjuk. Később írt, hátha. Viszont azt hiszem csak úgy tudnék bízni benne ha belenézhetnék a privát csajos beszélgetéseibe. Már ha van ilyen.
2022. jún. 11. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a biztosítékot verné ki, de szerintem arra teljesen jó, hogy elrontson mindent ami esetleg alakulhatott volna. Bár, ha már alapból azt mondtad neki, hogy "ezt hagyjuk" ami valószínűleg azért volt, mert nem bízol meg benne így teljesen felesleges ezt folytatni. Ha már most bizalmatlanság van ilyen szinten ami egyébként nem normális dolog akkor mi lenne később?
2022. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem értek egyet. Mivel nem ismered a másikat, érthető a bizalmatlanság. Még nem kommunikáltok egy szinten, és megeshet, hogy valami félresiklik. Minden kezdet nehéz, tudod.
2022. jún. 11. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gondolod, de ezt nem fogják sokan eltűni, maximum az akinek már tényleg minden mindegy csak punci legyen a kilátásba.


Én nem tudnám értelmezni, hogy mire gondolsz a "privát csajos beszélgetések" alatt. Illetve nem is akarnék senkivel úgy ismerkedni, hogy már teljes mértékben bizalmatlan felém úgy, hogy semmi okot nem adtam rá. Akkor inkább én is azt mondanám, hogy ezt hagyjuk és keressen mást.

2022. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem erre mondják angolul, hogy red flag.

A kiverné a biztosítékot számomra kicsit mást jelent ugyan, de mondhatjuk, hogy igen, ezzel le tudnád zárni az ismerkedést.

2022. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

És ha azt mondaná, hogy nincs ilyen, vagy megmutatná, és semmi gyanúsat nem találsz? Majd picit elgondolkozol, és azon kezdesz el agyalni, hogy mi van, hogy ha kitörölte.

Nőként mondom, hogy ultra gáz vagy, ha ismerkedéskor ez eszedbe jut!

2022. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha nem ad okot rá én sem csinálnék ilyet de a közösségi oldala elbizonytalanított.

Engem nem zavarna egy ilyen kérés, fontos, hogy bízzon bennem de ha valakit ez zavar , megértem. Akkor ennek lőttek.

2022. jún. 11. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az, ami elbizonytalanított?
2022. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kíváncsivá tesz, hogy mit láttál?

Amennyiben követ 500 insta ri&ancot, meg 10 ismerőst, akkor nincs mit megnézni, szóba sem állnék vele.

2022. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még női szemmel is ultra gáz...
2022. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt bírom ilyenkor, hogy bezzeg az egyéjszakásosra senki nem mondja, hogy gáz, holott egy vadidegen lakására mész, aki akár el is adhat embercsempésznek.

De persze az nem ultra gáz.

2022. jún. 12. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!