Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnia kellene az exnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnia kellene az exnek?

Figyelt kérdés

A történet a következő :

Exem aktív maruhiána fogyasztó, rendezett anyagi körülményekkel, nincs gyereke, de szétmentünk, nem lett kimondva az ok, de rám ez a "fogyasztás" és velejárói viharosan hatott távolított, direkt mentem rá ez miatt h menjünk szét. De csak vele feküdtem le gumi nélkül.

Amikor szétmentünk, rá 1 hónapra késett a menszeszem 3 napot. Beszéltünk akkor, azt mondta bármi lesz mellettem lesz.

Majd megjött, csináltam egy tesztet, negatív lett. Megnyugtattam.

Nem beszélünk.

Azóta a következő menszeszem nem jött meg, csináltam tesztet pozitív lett. Orvosi vizsgálati eredmény is pozitív, 10 hetes...

A marihuána miatt nemtudom h szóljak e az exemnek,mert neki minden vágya egy gyerek teljes család, azt mondta akkor fogja letenni a füvet ha lesz gyereke(ebben nem hiszek, előtte kell h ne legyen baja a picinek) , azt hitte neki már nem lehet...

Én pedig nem akarok drog fogyasztót a környezetembe.

Ti szólnátok neki?



2022. jún. 13. 12:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Akár ki is lesz melletted , téged sem az eszedèrt fog szeretni
2022. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés
2022. jún. 13. 12:48
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tuti az övé?


Minden esetre gyereket CSAK stabil kapcsolatba vállalnék. Mashogy nem. Még az se garancia.

2022. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tuti
2022. jún. 13. 12:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem tartanám meg a gyereket.
2022. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Drogostól gyereket? Mert majd megváltozik... Na persze. Én nem szólnék neki, az biztos, hanem rohannék intézni az ab-t. Sajnos félő, hogy kicsúszol az időből, két heted van erre a hercehurcára.

N

2022. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Nem fog megváltozni. A gyereknek sem lesz jó élete, ha egészségesen születik sem. Nem lesz új kapcsolatod, mert az apának ugye jogai vannak...ááá, Teee lány!!

Nem szólnék, de a gyereket sem szülném meg. Abortusz ellenes vagyok, de nem szeretnék egy "ilyentől" gyereket.

2022. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a spermium minősége sem olyan, mintha egy egészséges férfitól estél volna teherbe. Nem akarok vészmadárkodni, de ilyenkor több vizsgálat kellene a várandóság során (esetleges magzati károsodás miatt), ha az apa marihuána fogyasztó.

Drogosokra pedig azt szokták mondani, hogy soha nem gyógyulnak meg, csak tünetmentesekké válhatnak X ideig. Van aki élete végéig (ez ritka) tünetmentes. Van aki bizonyos időnként (amint valami stressz éri) visszaeső lesz. Akár egy kisbabával járó napi stressz, állandó éjszakázás is jelenthet olyan jellegű lelki kibillenést, hogy bármikor visszaeső lehet.

2022. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem vele akarom felnevelni, csak mint apja tudjon e róla...Igen tisztában vagyok h több orvosi vizsgálat kell. Tudom h lehet baja a picinek. Több kórházi dolgozó mesél mikkel találkoznak csak fűves apától született gyermekekről is, amit persze a média nem nyom.

Igen meggondolandó h megtartsam e.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2022. jún. 13. 13:34
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Én szólnék.

Nem élnék vele együtt és nem jönnék össze vele , viszont hagynám, hogyha szeretne részt vegyen a gyerek életében.

És ha azt látnám hogy támogatja és foglalkozik a gyerekkel úgy hogy nem élünk együtt és tényleg lerakta a füvet akkor megpróbálnám vele újra, már ha ezt szeretnénk.

Az én párom is füvezett. Sosem szerettem...

Aztán terhes lettem és mondtam,hogy ez csak úgy működik együtt ha nincs többé fű.

Azonnal abbahagyta. Nem mondom, hogy könnyű volt neki és nem hiányzik neki , de sokkal jobban érdekelte a gyerek és hogy együtt legyen a család.

Viszont ha elmondod ,hogy terhes vagy és azt mondja "jó majd lerakom ha megszületik" , na akkor tuti nem fogja.

Viszont ha megtartod a babát én tényleg jelezném neki,hogy ha szeretné, tudja tartani a kapcsolatot a gyerekkel és támogatni. De csak úgy láthatja ha nem füvezik stb

2022. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!