Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnia kellene az exnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnia kellene az exnek?

Figyelt kérdés

A történet a következő :

Exem aktív maruhiána fogyasztó, rendezett anyagi körülményekkel, nincs gyereke, de szétmentünk, nem lett kimondva az ok, de rám ez a "fogyasztás" és velejárói viharosan hatott távolított, direkt mentem rá ez miatt h menjünk szét. De csak vele feküdtem le gumi nélkül.

Amikor szétmentünk, rá 1 hónapra késett a menszeszem 3 napot. Beszéltünk akkor, azt mondta bármi lesz mellettem lesz.

Majd megjött, csináltam egy tesztet, negatív lett. Megnyugtattam.

Nem beszélünk.

Azóta a következő menszeszem nem jött meg, csináltam tesztet pozitív lett. Orvosi vizsgálati eredmény is pozitív, 10 hetes...

A marihuána miatt nemtudom h szóljak e az exemnek,mert neki minden vágya egy gyerek teljes család, azt mondta akkor fogja letenni a füvet ha lesz gyereke(ebben nem hiszek, előtte kell h ne legyen baja a picinek) , azt hitte neki már nem lehet...

Én pedig nem akarok drog fogyasztót a környezetembe.

Ti szólnátok neki?



2022. jún. 13. 12:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha szétmentetek es utána megjott. Aztan még volt szex?
2022. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem tudsz gondolkodni 12.hétig veszik el eleve es már mindene fejlett és érez és fél is. Ez brutal gyilkolás lesz igy mar.
2022. jún. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%

"Én pedig nem akarok drog fogyasztót a környezetembe."


Ja, igen, persze...

2022. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
11-es, anyukám 4 hónapig tankönyvbeillően menstruált, mikor már bőven úton voltam. Van ilyen
2022. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Láttam egyészséges magzatot születni drogfogyasztó anyától (terhesség alatt is a cuccon volt). Ez csak egy ellen példa.

Ha megtartod a babát, joga van tudni neki is és késöbb a gyereknek is, hogy ki a biológiai apja, szóval már most tisztáznám a helyzetet.

2022. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tartanám meg a babát. Nem is szólnék
2022. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 🙂
2022. jún. 14. 15:48
 18/22 A kérdező kommentje:

15-ös 🙂

Igen, azaz amit te látsz. Egy nővér mesélte h mindegy ki használta, a túlzott drog vagy alkoholt, akár csak apa, vagy anya, vannak károsodások a piciben. Persze előfordul használat nélkül is, de akkor kevesebb az arány. Van aki szív megnagyobbodással, van aki lyukas szívvel, végbél nélkül születik ami nem látható és a szülő sem reklámozza, sem a média, csend van erről . Szellemileg van aki hiperaktív lesz, allergiás mindenre, kisebb autizmussal, van aki nehezen jegyez meg dolgokat,gyenge depresszió vagy függés hajlamú, alacsony immunrendszerű, gyengelátású lesz. Elvileg ritka ha egészséges lesz, ez a anyuka genetika erősségétől függ, aki sose használt ilyesmit, aki nem beteges, nem függ semmitől.

Ezeket senki nem látja, csak a szülő. A sok.... meg hajtja h a marihuána egészséges, mert orvosok ajánlják. De az @gyatlanok ennyit vesznek csak le belőle, azt nem h akkor jó ha pl valakinek szívinfarktusa volt és sorvadt a szívéből egy darab, s azzal teszik tűrhetővé a kezdeti fájdalmat.Becsapják az agyat h az nem fáj annyira. Aztán nem adják, h ne h rászokjanak.

Szóval nem egyszerű ez, de van remény 🙂

Nekem hál égnek nagyon jó, nekem is, visszamenőimnek is a genetikája, hátha nem lesz gond. Anyagilag is rendben vagyok. Úgy döntöttem apja nem fog tudni róla, hál égnek mesdzebb lakik és nem is bedzélünk, így nem is fog kiderülni... nem hiányzik egy rossz példa a gyerkőcnek... Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

2022. jún. 14. 19:02
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
Na akkor meg neked annyi. Egy mástól terhes nőt senki se akar. Kisgyerekest is kevesen. Ha akarsz normális kapcsolatot, ne tartsd meg a drogos gyerekét. Rontja az esélyeidet egy palinál
2022. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolat függő, ha lennie kell, lesz, ha nem, nem. De nekem legalább lesz életem értelme 🙂
2022. jún. 14. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!