Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Papíron kapcsolatban lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papíron kapcsolatban lévő lánynak érdemes elmondani mit érzek őszintén?

Figyelt kérdés

A papíron kifejezést úgy értem hogy azt mondja van barátja, de semmilyen erre utaló jelet nem találtam, épp ellenkezőleg, a viselkedése, programjai, közösségi oldalai stb. mind-mind azt sugallják hogy szingli.

De tegyük fel tényleg van barátja. Ebben az esetben ha össze tudnék hozni vele egy személyes találkozót, vajon érdemes nagy levegőt venni és egyenesen, nyíltan, őszintén elmondani neki amit érzek iránta, vagy inkább ne?



2022. jún. 15. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy van egy lány, akivel még életedben nem találkoztál, és azt mondta, hogy foglalt szerelmet akarsz vallani?

Ha így van biztosan nem érdemes, lehet, hogy hazudott a kapcsolatáról, de azért, hogy udvariasan lerázzon!

2022. jún. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire szoros a kapcsolatotok?
2022. jún. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!