Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon bogaras kérés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon bogaras kérés, hogy a barátnőm hozzon az én lakásomba otthoni ruhát, mert nem szeretném, hogy bent a lakásban utcai ruhában lenne? (Én is mindig átöltözöm ha hazaérek.)

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 11:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Anyámnak volt az állandó mániája hogy munka után otthon át kell öltözni. Utáltam és soha nem csináltam. Feleslegesnek tartottam mert dolgozni is csinos de kényelmes ruhákban jártam. Nem örülnék neki.
2022. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Max ha kényelmesben szeretne lenni. Amúgy bogaras kicsit, igen. Én az ágyba nem heverednék le tévézni utcai ruhában, amúgy teregetni, összesöpörni, vacsit szedni miért ne?
2022. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
73%
Dehogyis. Alap lenne. Én már rég megkérdeztelek volna, hogy gáz lenne-e otthagynom valamit, amibe át tudok vedleni.
2022. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%
Én azt hittem ez teljesen általános dolog, hogy hazaérve átöltözünk :O
2022. jún. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem alapvető dolog, hogy nem utcai ruhában vagyunk otthon...
2022. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

Erről egy fővárosi ismerősöm jutott eszembe, aki azt szokta mondani, hogy "nem ülünk az ágyra/kanapéra BKV-s ruhával".

Azért valljuk be van értelme annak, amit mond, hogy napközben valaki esetleg leül a metrón, villamoson, buszon az ülésre (amin esetleg előtte egy hajléktalan ült) és utána meg otthon ugyanazzal a nadrággal/szoknyával ráülsz a tiszta ágyneműre vagy a kanapédra. Sokan leülnek egy parkban a padra, fűre (kutya pisi stb) is. Ki tudja mi ragad rá a ruhádra?

Egyszer egy ismerősöm leült a metrón a lenge , világos nadrágjában és csak annyit érzett, hogy valami melegbe ült bele. Kiderült hogy pisis volt az ülés. Szóval bármi előfordulhat.

2022. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%

4-5. Attól függ munkából jössz-e és/vagy egész nap abban a ruhában voltál korábban, vagy pedig pl. otthonról jössz tiszta ruhában és úgy ugrasz be a barátodhoz. Meg még sok más faktor is közbejátszik.


Tudjátok vannak azért fokozatok, nem kell szélsőségekben gondolkodni mindjárt.

2022. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
BKV-s ruhával valóban nem ülünk le. Kézmosás is alap hazaérkezéskor. Mi vidéken élünk és kocsival járok - nem koszos a ruhám.
2022. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
25%
Netán csatorna tisztítő a csaj?
2022. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%
#1 vagyok. Gyalog vagy biciklivel járok dolgozni. A munkahelyemen pedig saját székem van amit csak én használok. Nem lesz koszos a ruhám. A hálóba csak fürdés után megyünk be tehát csak pizsiben kerülünk az ágyra/ágyba. A nappaliban leülünk a kanapéra az "utcai" ruhában. De nálunk elég gyakran vannak vendégek mert szeretjük a pezsgést. Ők is "utcai" ruhában ülnek olyankor a kanapéra. Nem óvoda ez hogy mindenki hozzon magával váltóruhát. 😅
2022. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!