Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél fel kölcsönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel kölcsönt, hogy elmehess nyaralni a pároddal és a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. Viszont nekem nincs rá pénzem, hogy velük menjek, sajnos nincs félretett pénzem. Azon gondolkodtam, hogy azt mondom nem kaptam szabadságot és itthon maradok. Ha velük megyek akkor vennem kellene fel annyi kölcsönt, de így is nehezen jövök ki. Mennél vagy maradnál? Mit tegyek?

2022. jún. 18. 12:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem szabad bele menni kölcsönbe nyaralás miatt. Ha így is nehezen jössz ki, akkor ne nehezítsd meg azzal hogy még a kölcsönt is fizetni kelljen. A barátaid és a párod is meg fogja érteni hogy erre neked nem tellik. Soha nem várnám el a páromtól és egyik barátomtól sem, hogy adósságba verje magát, sőt, inkább olyan alternatívát keresnék, ami mindenkinek jó. Ha nekem nincs pénzem, akkor nem azon agyalok hogy mire költsem a nem létező pénzt, mert ebből vannak a súlyos bukások. Butaság amit gondolsz. Állj oda nyíltan, mondd meg hogy neked erre nincs keret. Csak megsúgom, semmi joga egyiknek sem hogy emiatt megsértődjön. Aki megsértődik így járt, az menjen is, de az első csakis én vagyok, és a saját anyagi biztonságom. Nem kell ebből lelkiismereti kérdést csinálni.
2022. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Miért kéne helyre tenni azért mert telik rá? Nem kötelez rá senki, hogy velük menjek, csak én szeretnék menni.
2022. jún. 18. 12:55
 13/45 anonim ***** válasza:
92%
Párod nem tudja neked kifizetni? Mondjuk nem tudom mióta vagytok együtt, de nekem ez fura, ha meg nincs rá pénzed és a párod nem hív meg nyaralni ne menj, ezért kölcsönt felvenni butaság.
2022. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
89%
#12 azért mert nem vesz figyelembe. De ha ezt magyarázni kell akkor veszett fejsze nyele...
2022. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

13, Külön kasszán vagyunk.

14, Nem várhatom el hogy ő is maradjon itthon, csak mert nekem nincs pénzem.

2022. jún. 18. 12:59
 16/45 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon felelőtlen, ostoba dolog hitelre nyaralni.
2022. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
89%

15

és még mindig nem érti... 🤦

2022. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Mit kéne érteni??
2022. jún. 18. 13:06
 19/45 anonim ***** válasza:
97%
Biztos hogy nem.
2022. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelmű, hogy nem.
2022. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!