Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél fel kölcsönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel kölcsönt, hogy elmehess nyaralni a pároddal és a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. Viszont nekem nincs rá pénzem, hogy velük menjek, sajnos nincs félretett pénzem. Azon gondolkodtam, hogy azt mondom nem kaptam szabadságot és itthon maradok. Ha velük megyek akkor vennem kellene fel annyi kölcsönt, de így is nehezen jövök ki. Mennél vagy maradnál? Mit tegyek?

2022. jún. 18. 12:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
17%
Ne menj. Ha ő megy, szakíts.
2022. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Neki tellik rá.
2022. jún. 18. 12:30
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Nem vennék fel kölcsönt, erre meg végképp nem. Szerintem mindenki addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér. A hazugságot sem értem, nyilván a párod tisztában van az anyagi helyzeteddel, felesleges arra hivatkozni, hogy nem kaptál szabadságot.
2022. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
De nem akarom, hogy rosszul érezze magát amiatt, hogy én nem tudtam menni.
2022. jún. 18. 12:36
 5/45 anonim ***** válasza:
95%

Hát de érezze rosszul magát. Máskor beszélje meg előre ezeket a terveit veled, és úgy ígérkezzen el a barátaival (ha meg most jöttetek össze nemrég, és már rég le van foglalva a nyaralása, akkor még belefér, de akkor eleve úgy tervezte, hogy egyedül megy, szóval így jártatok mindketten).

Szerintem igenis legyél őszinte vele és mondd el neki, hogy mi a helyzet. Hitelt semmiképpen se vegyél fel ilyesmire, ennél rosszabb ötlet eszedbe se juthatna.

2022. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Mondta előre. Mondtam, hogy nyugodtan, én meg megkérdezem, hogy adnak-e szabadságot.
2022. jún. 18. 12:44
 7/45 anonim ***** válasza:
97%

4-es Szerinted attól jobban érezné magát, hogy évekig kuporgatnod kell, mert elmentél vele nyaralni?

Lehet, hogy 1/2 év múlva együtt sem lesztek, neked hogy fog esni, 1 év múlva?

2022. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

6-os Kezdjük az alapoktól!

Mióta vagytok együtt, tisztában van az anyagi helyzeteddel?

2022. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

Itt az első számú probléma az hogy a pasim nem velem, hanem a barátaival szervez nyaralást és csak odaböffenti nekem a kész tényeket, de legalábbis azt hogy mire készül, és virítsam a lóvét az ő ötleteikre. És ha én nem is Törökországba akartam volna menni? És nem társasággal, csak vele?

Nem volt még szerencsére ilyen pasim, de helyretenném az tuti.

2022. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Nyílván nem 4-5 milliós kölcsönre gondoltam, hanem 500 ezerre, 1 éves futamidővel.Nem mondanám el neki, hogy kölcsönből megyek ha esetleg úgy döntök hogy veszek fel.
2022. jún. 18. 12:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!