Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél fel kölcsönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel kölcsönt, hogy elmehess nyaralni a pároddal és a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. Viszont nekem nincs rá pénzem, hogy velük menjek, sajnos nincs félretett pénzem. Azon gondolkodtam, hogy azt mondom nem kaptam szabadságot és itthon maradok. Ha velük megyek akkor vennem kellene fel annyi kölcsönt, de így is nehezen jövök ki. Mennél vagy maradnál? Mit tegyek?

2022. jún. 18. 12:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%
Nos én nem vennék fel. De látom te már eldöntötted. Vedd fel azt a kölcsönt, menj el, aztán fizess vissza a kétszeresét a rohadék banknak.
2022. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem dönröttem még el semmit:-) Azért van a kérdés is, de köszi a jókívánságokat:-)
2022. jún. 18. 13:14
 23/45 anonim ***** válasza:
81%

18 Azt hogy semmibe vesznek.

És de, igenis elvárható egy párkapcsolatban hogy velem tervezzen nyaralást a párom, olyat amit én is megengedhetek magamnak, illetve az hogy ne menjen el nélkülem, vagy hívjon meg rá, legrosszabb esetben ő adjon kölcsön rá.

Jézusgyerele hogy ezt valakinek komolyan magyarázni kell és nem érti meg.

Akivel együtt élsz az tudja mennyi pénzed van. De egyébként még mindig, a lényeg az hogy nem velem tervez csak elmehetek ha van pénzem rá. Ha már smucig meghívni rá akkor menjünk Leányfalura, de abban legalább a szándék megvan hogy velem akar nyaralni, mi tartozunk össze, nem ő a haverjaival.

2022. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
96%

18-as Komolyan, hány éves vagy?

Ha így sem jössz ki a fizetésedből, akkor nem tudsz 500e-t egy év alatt visszafizetni!

Neki nem kell otthon maradnia, de neked sem kellene menni, ha nincs rá pénzed. Szoktatok ti egyáltalán beszélgetni?

2022. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy mennyi pénzem van, mert külön kasszán vagyunk. Neki van rá pénze, szeretne menni, szólt előre. Nem fogom egy felnőtt embernek megmondani, hogy hová mehet és hová nem, vagy hogy mit csináljon a pénzével. Szólt róla, velem akar nyaralni, az már az én saram, hogy semmi pénzem nincs.
2022. jún. 18. 13:20
 26/45 anonim válasza:
0%
Meg fog csalni a cafka.
2022. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, de egyébként belül én is tartom attól, hogy rámászik valami török ribi ha nem vagyok ott. Persze bízom benne. Csakhát a női para, meg a kisördög azért ott van.
2022. jún. 18. 13:40
 28/45 anonim ***** válasza:
84%
Veled akar nyaralni, akkor miért nem hív meg nyaralni? Nem túl őszinte kapcsolat ahol inkább azt kell hazudnod nem kaptál szabadságot.
2022. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
97%
Mióta vagytok együtt? Miért nem mondod meg, hogy neked ez nem fér bele? Milyen kapcsolat ez már?
2022. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
97%
Meddig tervezel gyáván kussolni olyan dolgokról ami minkdettőtöket érint? A külön kassza nem jelenti azt, hogy el kell titkolnod az anyagi helyzeted. Gondolom fogalma sincs, hogy mi a helyzet és hogy neked ez nem fér bele, különben úgy tervezne, az lett volna a minimum, hogy őszinte vagy. Szép kis kapcsolat, csak aztán vigyázz a hazudozással és titkolózással, mert emiatt fog tönkremenni a kapcsolatod, nem valami random nemlétező török nő miatt.
2022. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!