Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél fel kölcsönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel kölcsönt, hogy elmehess nyaralni a pároddal és a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. Viszont nekem nincs rá pénzem, hogy velük menjek, sajnos nincs félretett pénzem. Azon gondolkodtam, hogy azt mondom nem kaptam szabadságot és itthon maradok. Ha velük megyek akkor vennem kellene fel annyi kölcsönt, de így is nehezen jövök ki. Mennél vagy maradnál? Mit tegyek?

2022. jún. 18. 12:25
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Azért nem hív meg nyaralni, mert külön kasszán vagyunk, eleve nem lehúzásra épült a kapcsolat. Mindenki magának fizet mindent.


1,5 éve vagyunk együtt. Nem KELL hazudnom, csak nekem így jobb, mert ő nem érzi rosszul magát miattam.

2022. jún. 18. 13:52
 32/45 anonim ***** válasza:
93%
Török ribi rámászik? Azt hol a zárt szállodai létesítményben? Ahol egész évben még millió hasonló megy és jön megy mint a te barátod. Nem lenne akkora szám a barátod, ha még a te utad se tudja kifizetni. De azért a török ribinek akik sokkal erkölcsösebbek mint a magyarok. Ja és Törökország tele van milliosokkal, igy ha annyira akar valakit talál ott helyit is aki kifizetne ennyi pénzt. Nagyon el vagy tévedve, de látszik hogy nem is egy okos darab vagy ha banki kölcsönből mennél nyaralni mert a párod nem fizeti ki de még azon félsz hogy elveszíted ezt a főnyereményt.
2022. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
93%
Oké, hogy külön kassza, de ha ez neked ez nem fér bele, akkor szólj neki. Én se akarnám, hogy a párom hitelt vegyen fel egy nyaralás miatt.
2022. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
32, Mondtam, hogy bízom benne, de elméletben persze hogy ott van a para. És miért fizetné ki, nem vagyok aranyásó.
2022. jún. 18. 14:39
 35/45 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert kifizet egy nyaralást (főleg ha megengedheti magának) attól miért lennél aranyásó? 🤦🏼‍♀️
2022. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Mert az ő pénze, nem az enyém.
2022. jún. 18. 14:59
 37/45 anonim ***** válasza:
62%
Kulon kasszaaa....de hát ha szeretne akkor alap lenne ,hogy bár meg előlegezi.Aztan visszaadogatod neki.Nagyon gáz ez a kapcsolat.
2022. jún. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
73%

#18

Tudod, már a kérdés feltevés első mondata is:

"A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. "

Elemezzük, mint általános iskolában: Kik terveznek? Párom, és a barátaink.

TE hol vagy a tervezésben?

2022. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

Úgy kell értelmezni, hogy ők biztosan mennek.


Szólt róla nekem is, nem tilthatom meg neki és nem mondhatom hogy ő se menjen mert én csóró vagyok.

2022. jún. 18. 15:18
 40/45 anonim ***** válasza:
81%

"Szólt róla nekem is, nem tilthatom meg neki és nem mondhatom hogy ő se menjen mert én csóró vagyok."

Nincs is ezzel para, menjen csak. Te meg maradsz szépen a seggeden otthon.

2022. jún. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!