Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél fel kölcsönt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél fel kölcsönt, hogy elmehess nyaralni a pároddal és a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
A párom és a barátaink egy törökországi nyaralást terveznek július vége-augusztus elejére. Viszont nekem nincs rá pénzem, hogy velük menjek, sajnos nincs félretett pénzem. Azon gondolkodtam, hogy azt mondom nem kaptam szabadságot és itthon maradok. Ha velük megyek akkor vennem kellene fel annyi kölcsönt, de így is nehezen jövök ki. Mennél vagy maradnál? Mit tegyek?

2022. jún. 18. 12:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
94%
És ha komoly lesz a kapcsolat?Netalán gyerek, akkor kérsz kölcsön pelenkára?vagy ha nem elég a gyed, akkor ehezel?
2022. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
94%
Ne menj. Mondd el az igazat. Hogy szeretnél de neked nem fér bele.
2022. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
97%

Mindig meglep az emberi sötétség.


1. Milyen kapcsolat az, ahol nem mered megmondani a párodnak, hogy perpill nincs a nyaralásra több százezer félretett pénzed?

2. Miért nem a pároddal beszéled meg, hogy neki adod részletekben vissza, és mondjuk nem hitelt veszel fel egy ilyen idiótaságra?

3. Hitelt felvenni nyaralásra elég proli és buta húzás lenne…


Ha nem akarsz egyenesen kommunikálni a pároddal, akkor inkább ne menj el. Ha van eszed legalábbis..

2022. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom,az én párom sose menne el nélkülem,ilyen felkiáltással,hogy neki van pénzre rá.Vagy együtt ,vagy sehogy.Sose számolgatta,hogy én mennyit tudok beleadni.Megvette előre a jegyeket,a szállást intézte,én meg az ennivalót, szórakozást.Szoval ,ha annyira szeretne alap lenne,hogy együtt leullni ,és megbeszélni mennyi pénzed van rá,és úgy kalkulálni,hogy eljussatok együtt.Neki kb oly mindegy,mert ha van rá pénzed ott leszel,ha nincs így jártál.Ez a szerelem szerinted???
2022. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
61%
Sz@r kapcsolatban vagy.....
2022. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!