Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szerintetek ez okozhat problémát? Férfi-nő barátság.

Figyelt kérdés

A kérdés nem az, hogy a férfi és nő között barátságban ki hisz és ki nem. Egyesek szerint van és minden a bizalmon múlik és mások szerint meg valamelyik fél biztos érez valamit. Ha pedig az a bizonyos barát a saját neméhez vonzódik, akkor mindig azt mondja erre szinte mindenki, hogy azon semmit nem kell aggódni mert ha Péternek van egy párkapcsolata de közben van egy lány barátja is, aki leszbikus, például Kati, akkor Péter párjának semmi aggódnivalója, Kati úgysem jönne össze Péterrel, egyetlen éjszakára sem, nem fognak "úgy" nézni egymásra, náluk biztos csak barátság van és előbb érdekelné Katit Péter barátnője mint Péter ha mégis annyira akarna valakit.

Szerintetek is így van, hogy ha a pasi csaj haverja leszbikus, akkor már az teljesen rendben van és biztos, hogy az nem fogja elrontani a kapcsolatot? Hogy biztosan nem fogja a pasi ezzel a barátsággal megsérteni a párját?

Én nem értek ezzel egyet mert attól még, hogy megcsalás nem történhet (és tegyük fel, hogy tényleg leszbikus a csaj haver és ez nem hazugság), az nem jelenti azt, hogy nem lehet rossz hatással a kapcsolatra. Lelki fájdalmat még jobban is tud okozni a pasi a párjának ha a lány barát leszbikus. Éppen azért, mert így mindenre lehet az a mentség, az ürügy, hogy úgyis leszbikus. A lány barát meg ha olyan, hogy nem törődik mások érzéseivel vagy nárcisztikus, akkor aztán főleg kihasználhatja a helyzetet. Ha ilyen fajta. Vagy a pasi túlozhat el dolgokat a lány leszbikussága mögé bújva. A csaj kihasználhatja a pasit, elérheti, hogy vele törődjön mindig és a párjával ne foglalkozzon, hasznot húzhat az ismeretségből, küldözgetheti a pasinak képeket magáról, hogy a pasi dicsérgesse hiszen a leszbikus nő részéről ez nem lehet kezdeményezés, flört, nincs benne semmi túlzás de attól még eshet rosszul a pasi párjának, dicsekedhet mindenféle sikerével, hogy a pasi odáig legyen érte de persze ebben nincs semmi kivetnivaló. Igyekezhet megtenni dolgokat amiről tudja vagy látja, hogy a pasi párját zavarja, bosszanthatja szándékosan vagy véletlenül de miután látja mennyire zavarja, akkor élvezi de nyilván neki ezt sem lehet felróni mert akkor az lenne, hogy a pasi párja beképzel valamit hiszen az a csaj leszbikus.

Minden ember és helyzet más de ezek a dolgok simán megtörténhetnek akkor is ha leszbikus a pasi csaj haverja, főleg ha beképzelt is és csak magával foglalkozik, esetleg nárcisztikus.



2022. jún. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tessék?
2022. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek benne. Akárhányszor volt férfi barátom, mindegyik azért kezdett velem barátkozni, mert bejottem neki, ami egy idő után ki is derült.

Én nem hiszek benne.

Gyerekkorban és kamaszkorban meg lehet, ha ekkor alakul ki, akkor az felnőtt korban is maradhat barátság, de ami felnőtt korban alakul ki, az szerintem a legtöbb esetben szexuális vonzalom miatt kezdődik.


24N

2022. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Jézusom,hosszabb mint egy Tarantino film.

Simán lehet férfi és nő közt barátság

2022. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ilyen, csak olyan emberek vannak, akik félnek kezdeményezni.
2022. jún. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez minden párkapcsolatban más és más. Sok mindentől függ. Mennyire féltékenyek a felek, vonzódott-e valaha ahhoz a barátjához az illető, ha igen, akkor milyen régi az a vonzalom, hányszor próbálkozott; mennyi időt töltenek együtt; a gondjaival előbb fut-e a baráthoz, mint a párjához; mennyire flörtölnek és incselkednek akár még poénból is, és mennyit kap ebből a törődésből a párja, mennyire kedves és tisztelettudó az adott haver a párjával a barátjának...

Okozhat is problémát is meg nem is.

2022. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!