Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítas után lefeküdnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítas után lefeküdnék az exemmel, azzal magamat aláznám meg előtte?

Figyelt kérdés

Szakitottam.

Nekem es neki sincs senkije.

Ki akart békülni, én nem.

Feladta. De nem tűnik egy bánatosnak, simán talál másikat bármikor, jópasi. Csak alkalomra vár. "Vadászstádiumban" van. Nincs szerelmi bánata abszolut.


Ha ezek után én lefeküdnék vele, biztos hogy benne lenne, de magában körberöhögne, lenézne?



2022. jún. 25. 09:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szóval szakítás után jobb ha egy nő tartja magát és a testét sem nyujtja?
2022. jún. 25. 09:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő békülni szeretne, semmiképpen nem tartanám jó ötletnek.

Ez szerintem csak abban az esetben működhet, ha mindketten túl vagytok a másikon és tényleg csak szexre jártok össze. Mivel ő reménykedik a folytatásban, benne van a pakliban, hogy ez taktika a részéről.

2022. jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Már volt olyan hogy lefekudtem vele így, igen, azt hitte ezzel ki is békültem, de képbe tettem hogy ezzel még nem oldottak meg problémák, szó sincs arrol hogy kibékültem volna.

Tehát már tudja azt hogy a szexnél többet ne várjon.


De szex után ugy képbe tettem hogy most már teljesen feladta. Tudja hogy nem békülök ki, tudja ha szex lenne az csak csak szex lenne.

Biztos, hogy benne lenne.


Csak tartok attol hogy lenézne hogy nem találok másik pasit, vagy az miatt hogy lealacsonyitom magamat "ürítőlyuknak", akinek kell egy f.sz, vagy röhejesnek gondolhat hogy játszom itt a szakitós kemeny nagy arcu nőt, aki szakít, de azért a szexbe meg belemegy. (Az a típus, aki simán képes gúnyolni, vagy nőket lenézni magában)

2022. jún. 25. 09:37
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az a típus, aki simán képes gúnyolni, vagy nőket lenézni magában"


Ez esetben inkább örülnöd kéne, hogy már nem vagytok együtt, innentől fogva nálam fix lenne, hogy szex sem jöhet szóba vele.

2022. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%

Legyen benned tartás. Ha már szakítottál vele, akkor ne feküdj már alá, mint egy f*szhiányos k*rva. Tarts ki konzekvensen a döntésed mellett. Ellenkező esetben a másik fél jó röhög a markába, hogy mennyire nincs benned tartás, mennyire elég egy csettintés és ugrasz, mennyire döntésképtelen vagy és nem tudsz kiállni az elhatározásod mellett. És közel sem biztos, ha megvolt a szex, akkor nem néz ugyan úgy egy másik partner után (valószínű most is azt teszi, csak még nem talált).

Hiteltelen leszel ha szexelsz vele. Olyan aki nem tartja a szavát. Akivel bármit meg lehet csinálni, mert akaratgyenge vagy.

Mivel tudom, hogy a napi kérdéseid alapján te vagy akinek bántalmazó, drogos az exe, ezért nem is értem hogy miért tartasz még mindig itt?

2022. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem bántalmazó es nem drogos.

Rábízom akkor az életre a dolgokat. Nem alakítok semmit magamtol.

2022. jún. 25. 09:48
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan dugj vele!


Úgyis tudja, hogy egy gyenge jellemű ösztönlény vagy.

2022. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ő nem foglalkozik gyenge jellemu osztonlenyekkel.

Velem se járt volna ha lenézne.

Ò nem az aki beéri bárkivel.

2022. jún. 25. 09:50
 9/21 A kérdező kommentje:
Sőt. Szerintem egy férfi sem jár olyannal akit nem szeret vagy lenézne vagy bármi.
2022. jún. 25. 09:51
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

8.-ra.


Hűha!!!!!!!!!!!!!!!


Mert ki a fene ő? Valami báró fia? Vagy valami incel?

2022. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!