Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítas után lefeküdnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítas után lefeküdnék az exemmel, azzal magamat aláznám meg előtte?

Figyelt kérdés

Szakitottam.

Nekem es neki sincs senkije.

Ki akart békülni, én nem.

Feladta. De nem tűnik egy bánatosnak, simán talál másikat bármikor, jópasi. Csak alkalomra vár. "Vadászstádiumban" van. Nincs szerelmi bánata abszolut.


Ha ezek után én lefeküdnék vele, biztos hogy benne lenne, de magában körberöhögne, lenézne?



2022. jún. 25. 09:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Még ha igaz is lenne, hogy nem bántalmazó és nem drogos (de tudjuk a napi kérdéseid alapján, hogy az) akkor is hogy gondolod, hogy egy olyan nőt valaha is komolyan fog venni egy férfi is, aki pár napos szakítás után már szétteszi a lábát? Lehet veled játszadozni, mert rá vagy szorulva a f*szra. És így csodálkozol ha nem vesznek komolyan a férfiak, nem tisztelnek, nem becsülnek. Próbáld meg kielemezni a viselkedésedet, és ne "menj le kutyába".

Bár neked mindegy is, hogy mit tanácsolnak napi szinten a válaszolók, akkor is csak a saját magad igazát mantrázod (ami eddig még sosem jött be).

2022. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal jár akit szeret. Kivéve a megalkuvók meg stb. Ő nem az utobbi kategoria.
2022. jún. 25. 10:02
 13/21 A kérdező kommentje:

11 nem ő játszadozik. En szakitottam.ő békulni akart. En nem. A szex kapcsan közöltem hogy attol még nem békültem ki.

Azt hitte en szórakozom vele eleve

2022. jún. 25. 10:03
 14/21 A kérdező kommentje:
Sőt mai nap is azt hiszi. Hogy szórakoztam vele. Valahol haragszik is rám. Mert nem latja be hogy az ò hibájábol dobtam es nem azert mert szórakozom.
2022. jún. 25. 10:04
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha két ember KOMOLYAN szakít egymással, akkor NEM szexelnek és nem tartanak fenn semmilyen kapcsolatot. Mivel te szexelsz vele, ezért nem leszel SOHA egy komolyan vehető nő. Nincs ezen mit megmagyarázni.
2022. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalat. Én is érzem az exemen, hogyegváltozott a hozzáállása felém. Már nem olyan. Ne kerülj te is ilyenbe, mint én!
2022. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15 ő komolyan vesz engem. Már a szakítást is komolyan veszi.

A tovabbiakat nem tudom.

2022. jún. 25. 10:13
 18/21 A kérdező kommentje:

Tévedtem. Még mindig békülni akar.

Felkavarja minden, amiket rólam hall, és aminek a fele sem igaz. Most kezd el mindenki rólam dumálni és tömik a fejét. Féltékeny.

2022. jún. 25. 12:41
 19/21 anonim ***** válasza:
Te szakítottál. Miért foglalkozol még mindig vele?
2022. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Kérdésben van. Nem járok vele, de attól még akarom őt, de nem a kapcsolatot vele, szakítottam.

Csak gondolkodtam azon, hogy jó lenne őt érezni. Ahogy múltkor is. Úgy, hogy attól még nincs kibékülés. Csak kapni még őt kicsit.

De el is engedtem ezt. írtam is a 6. kommentemben, hogy rábízom az életre. (Hagyom a sodrást, lesz ami lesz)

Magamban útjára engedtem mindent, mint egy "hajót", nem csinálok semmit. Nem kavarom fel az állóvizet.

Nem telt bele 2 óra, és felkeresett, pedig napok óta nem beszélünk, azzal, hogy miket mondanak neki rólam. És nem akar elengedni. Legyek vele.

Ez meg, amikkel engem mocskolnak előtte, engem kavart fel. Hazugságok. Azt mondja, hogy nekem hisz, na ezt én meg nem hiszem el, hogy nekem hinne. A kapcsolatban sem akart nekem hinni soha. És ezen ment a vita hogy de higyjek neki hogy ő nekem hisz. De nem hiszek neki. Ettöl meg ideges.


Még egy ok arra, hogy ne béküljek ki. Gyűlölöm ha vádol, pláne hazugságokra alapozva. Gyűlölöm hogy soha nem hitt nekem. Akkor ne játsza meg, hogy most hirtelen 180 fok es nekem hisz.


Amugy ez nem egyedülállo hogy ha szakítok vkivel mások elkezdenek rolam az exeimnek hazudgálni azok előtt befeketíteni. Ez mire jó?

Masik exem bevett minden kampletykát rólam. Azert utál. Kamuk alapján utál engem.

2022. jún. 25. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!