Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítas után lefeküdnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítas után lefeküdnék az exemmel, azzal magamat aláznám meg előtte?

Figyelt kérdés

Szakitottam.

Nekem es neki sincs senkije.

Ki akart békülni, én nem.

Feladta. De nem tűnik egy bánatosnak, simán talál másikat bármikor, jópasi. Csak alkalomra vár. "Vadászstádiumban" van. Nincs szerelmi bánata abszolut.


Ha ezek után én lefeküdnék vele, biztos hogy benne lenne, de magában körberöhögne, lenézne?



2022. jún. 25. 09:24
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

És még ő kérdez engem az exemnek is, neki is miért mondanak rosszakat mások rólam?

Én meg honnan tudjam miért ilyenek a férfiak?


Az az egy tippem van hogy sokan nem kapnak meg, általában azoknak a legnagyobb a szája, engem mocskolni. De ez csak tipp. Nem tudom.

2022. jún. 25. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!