Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Az exem hozzám jár dugni, aludni, meg mindig mondja mennyire szeret, nem tud elfeljteni blabla erre kiderült hogy van barátnője.

Kivel beszéljek az exem el hogy ezt nem illik vagy a csajjal hogy már megvan csalva?!


2022. jún. 30. 10:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Milyen cukin fogalmaztam :D nem illik :D
2022. jún. 30. 10:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bemártanám a csajnak, joga van tudni az igazságot, a hulladék exet meg utána látni se akarnám többet.
2022. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt ilyen, hogy párja van az exnek, de hozzám járt volna szexre. Ugyanis en szexualisan voltam neki jo, de nem anyatipus, de a masik meg házicseléd anyatipus es komolyabbat az utobbitol akart csak, nekem 4 évem vette el ugy korábban, hogy nem akart elvenni.


Mivel elkezdett edzeni gyúrni, igy terminátor kemény lett, (kemény izmok meg "beképzeltség"), nálam már ott megállt a dolog mintha idegen lenne, ahogy átölelt nekem olyan érzést keltett mintha nem is őt ölelném, hanem mintha valami idegent ölelnék. Aztan meg éreztem azt is hogy csak szexuális vágybol akar velem lenni(nem simogat nem csólol semmi erzelem hanem csak a lyukra koncentrált volna), ez meg még taszítani is kezdett.

Plusz szexhiányom meg erzelmi meg pasihiányom sem volt és az ex felé sem ereztem már semmit.

Nem feküdtem le vele.

Ő azt hiszi nekem a normámba nem fér bele hogy egy megcsalós sz.rembernek tartom így(mellettem hű volt es teljesen korrekt, joformán azzal hogy a másikat csalná egy képet tört majdnem össze bennem magárol)


Azóta meg nekem játsza hogy a másik mellett ő rendes hű férj es apa(gyereket is csinalt miutan kerdeztem tole hogy miert nem akar szerintem már idős. Errol is beszelgettunk erre hazament gyereket csinalni🤣)


Es ez igy maradt azota is hogy elottem vetót hogy ő aztán tokeletes ferfi csaladfo ferj es apa.


Nem erdekel a nöje lesz rom hogy csalja mással, hogy nem.

Ugy vagyok vele ha en szenvedtem az ex mellett(tudom milyen jellemtelen), felőlelem szenvedhet ő is, nem a barátnőm. Ugy veri át, ugy lelkibantalmazza, ahogy akarja.

2022. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
*felőlem
2022. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Kavotas nem férj csak a párja a másiknak, hazasodni nem akar, kell a nyitott kapu..

2022. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*javítás
2022. jún. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

"hozzám jár dugni, aludni, meg mindig mondja mennyire szeret, nem tud elfeljteni blabla erre kiderült hogy van barátnője."

Ígért neked valamit? Azért jár hozzád, mert beengeded. Szerintem nincs kival és miről beszélni.

2022. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon is van 7es. Gáz ha neked ez temrszsetes.

Beengedem mert közös gyerekünk van.

2022. jún. 30. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Szolj a csajnak, o megerdemelne, hogy tudja az igazsagot.
2022. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!