Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog vagy én reagáltam túl?

Figyelt kérdés
Adott egy friss kezdődő kapcsolat, a pasi idősebb a nőnél, és a pasi nem él facebookos életet, kb havonta egyszer felnéz a Facebookra. Egyik alkalommal azt látja hogy a nő olyan strandolós képeket oszt meg ahol rendesen a fenekét mutogatja, popsiba vágó majdnem tanga fürdőruhában. Ezen úgy felklqrtam magam hogy azonnal véget vetettem az egész dolognak, azóta sem találkoztam vele. Más nők is ezt csinálják akik kapcsolatban vannak, vagy bennem van a hiba és én reagáltam túl? A pasik természetesen ott folyatták a nyálukat a komment szekcióban, szívecske jobbra, balra stb. Gusztustalannak tartom ha valaki komolyan ismerkedik, de azért így viselkedik mellette.

2022. júl. 2. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lenne már csupán saját döntése? Medencébe bemenni csakis fürdőruhában lehet.
2022. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!