Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakító ok ha több figyelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok ha több figyelemre lenne szükségem egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párom rendes ember, ezzel nincs gond, de több figyelemre vágynék.
2022. júl. 4. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk kérsz engedélyt vagy legitimációt ahhoz, hogy szakíts? Ezt neked kell eldöntened.
2022. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már erről vele? Lehet, hogy ő is pont ugyanerre vágyik.
2022. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit kapsz. Lehet, már így is sok vagy a párodnak, de az is lehet, hogy tényleg elhanyagol.
2022. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És erről ő is tud?
2022. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is: beszéljétek meg, de nyugodt hangnemben. Ha nem lesz változás, akkor valamelyik eldönti, hogy kilép-e a kapcsolatból, vagy marad és tűr (meddig?).
2022. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele erről, aztán meglátjátok, lehet-e változtatni.
2022. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Én 1 évet jartam egy hideg rideg típusú exemmel.(minden kapcsolatában ilyen, ő ez)

Csak épp ez az állapota a köd múlltával még romlott is.

Kb már olyan volt mintha csak egy mesterséges intelligenciával járnék akinek ha írok reagál de amugy lesz.r, minimum fél meterre kell tőle aludni, meg ilyesmik.

Pár hónap alatt az fogalmazódott meg bennem, hogy nem is autista vagy mentális serulten erintes fobiás, nem is bántalmaz(mert még azok is éreznek), hanem egyenesen inkább embertelen amit velem művel. Na akkor mar ki kellett volna dobnom azonnal, és nem még húzni.


Egy buli alkalmával viszont "levadászott" engem egy srác(régi ismerősöm)aki mar aznap millioszor elmondta hogy szeret, ugy aludt velem mintha csak egyetlen napja lenne hogy ölelhet, szerelmes számokra énekelt nekem stb.

Ekkor tudatosult bennem az hogy jezuszristem milyen lelki bántalmazo kapcsolatban éltem én eddig az exemmel.

2022. júl. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
16 évig könyörögtem a figyelemért. Elváltunk. Nem kellett volna eddig szenvednem egy rossz házasságban.
2022. júl. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen, kulturált hangnemben elmondod neki, mit szeretnél, mire vágynál és ő meghallgat, változtat, akkor fontos vagy számára. Viszont ha folyamatosan azt érzed, hogy futsz utána, mert érzelmileg elérhetetlen, akkor rossz helyen vagy...
2022. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!