Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Vannak olyan férfiak akik szeretnek a veréssel viccelődni/fenyegetőzni. Történt-e meg már valakivel, hogy a párja azzal viccelődött hogy majd megveri, majd gyorsan hozzá is tette hogy á, sose bántanálak, majd megtette? Ha igen, mik voltak a körülmények?

Egyenlőre apróbb dolgokkal viccelődik, hogy pl ha nem tudok felkelni reggel mert sokáig vagyok ébren akkor megver, és nevet, vagy pl milyen bátor vagyok, majd megver, mikor semmi olyat nem mondtam és nem tettem. Ellenőrizgetés és ok nélküli féltékenység már van, várható-e hogy a vicc komolyra fordul, ha abszolút semmi agressziót nem mutat?


2022. júl. 5. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd fog

Tapasztalat

2022. júl. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még most menekülj.
2022. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt férfiként olvasva is szörnyű... te meg még gondolkodsz, hogy egy ilyen ember mellett maradj? Én csak közvetve találkoztam a fizikai erőszakkal, egy volt barátnőmet is bántalmazták, meg feleségemet is. Lehet sose fogja kiheverni. Érted, már vagy 7 éve történt, és lehetek én akármennyire kedves, jámbor, még a legapróbb ilyenfajta viccelődés is rossz emlékeket hoz fel benne. Aki ilyennel viccel, hogy majd 'megver', az minimum egy paraszt, de jó eséllyel bántalmazó. Én a helyedben nem kockáztatnék, hogy egy egész életre szóló traumát beszerezzek, ha eddig volt szerencséd elkerülni.
2022. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyentől minden nő tartsa távol magát, mert a hapi nincs tisztában a tesi erejével, és a gyengébbeken tölti ki az idegét.
2022. júl. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ellenőrizget és féltékenykedik, akkor van rá esély, hogy komolyra fordul. Az én párom is viccelődik ezzel, meg hogy házisárkány vagyok, és kutya sors az övé. De közben imád, megkérte a kezem és nála szelídebb embert nem is ismerek. Nálatok viszont más a helyzet.
2022. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Menekülj! Sokmindent el lehet rólam mondani, de hogy csak említés szintjén is kezet emeljek a mindenkori partneremre, azt NEM. És nem is tartom férfinak, aki ezt teszi.
2022. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem a viccelődés része a baj önmagában - mi is szoktunk egymással poénkodni olyanokat, hogy szétcsapdossuk a másik fenekét, meg néha mondom, hogy agyonverem, ha a harmincadik olcsó szóvicc után kimondja a harmincegyediket is (ő meg persze csakazértis kimondja, ennyire komolyan vehető a fenyegetőzés...). De itt nyilván egyikünkben sem merül fel, hogy a másik tényleg megtenné, mivel pontosan tudjuk, hogy ezek kritikán aluli, szánalmas viccelődések, amik nem is a semmiből jönnek, imádjuk egymást, és mindketten vevők vagyunk rá.

Viszont nálatok más problémák is vannak, mint a kontroll, az ok nélküli féltékenykedés... illetve az, hogy egyáltalán komolyan felmerülhet az, hogy tényleg megteszi, elég nagy vörös zászló. Ráadásul a példák alapján ez inkább tűnik nekem erőfitogtatásnak, mintsem idióta poénkodásnak... szóval semmiképpen se hagyd figyelmen kívül, és ne legyints rá.

2022. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképpen meg fog történni, de akkor már nincs belőle kiút. Még most lépj le de qurva gyorsan.
2022. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket ott kell hagyni. Normális férfi nem viccel ilyennel, eszébe sem jut.
2022. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az a tapasztalatom (imserek bántalmazokat es jelen is voltam már ott ahol kessel ment a párjának a pasi)

Az ilyenek SOHA nem fenyegetőznek, "csak" ütnek, vagy berendezéseket törnek vagy a párjuknak mennek neki.

Nincs olyan, hogy előre szólnak.

2022. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!