Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés

Vannak olyan férfiak akik szeretnek a veréssel viccelődni/fenyegetőzni. Történt-e meg már valakivel, hogy a párja azzal viccelődött hogy majd megveri, majd gyorsan hozzá is tette hogy á, sose bántanálak, majd megtette? Ha igen, mik voltak a körülmények?

Egyenlőre apróbb dolgokkal viccelődik, hogy pl ha nem tudok felkelni reggel mert sokáig vagyok ébren akkor megver, és nevet, vagy pl milyen bátor vagyok, majd megver, mikor semmi olyat nem mondtam és nem tettem. Ellenőrizgetés és ok nélküli féltékenység már van, várható-e hogy a vicc komolyra fordul, ha abszolút semmi agressziót nem mutat?


2022. júl. 5. 06:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%

10.vagyok folyt

Meg olyanokat csinálnak ha pl egész nap is dühösek, hang nélkül kivárják az alkalmat a bántalmazásra, nem mondják el, hogy bajuk van, hanem elcsalják a párjukat sötét helyre, vagy megvárják "nyugodtan" mikor kettesben tudnak lenni es védtelen a nő es akkor "eresztik szabadjára" magukat.


A veréssel valo fenyegetés az is viszont bántalmazás, de az lelki. Hatalmat akar gyakorolni.

2022. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én is tartok tőle hogy nehogy eldurvuljon, mert eleinte nem telepedett így rám, most viszont iszonyatosan. Állandóan hív, ellenőriz. Lesi a telefonomat. Ha mondom hogy ide oda mennék akkor hozzá teszi hogy oké oda elmehetsz, vagy kivel enged el. 😳

Ha csavarogni akarok menni, hozzá teszi hogy meg ne fázzak (42 fokban) , de persze, menjek csak. Ha nem a megfázás az indok akkor le ne égjek, vagy más egyéb. Tegnap szóba mertem állni egy pasival az utcán aki csak azt mondta hogy jó meleg van mi? Mondom meleg igen, eléggé. Folytatta szegény az időjárás témát, majd jött a párom aki elrángatott hogy menjünk, és megkérdezte kicsit odébb, hogy mit pasizol? Csak lestem. 😱😳 Mikor látta hogy már végképp elment az agyam akkor mondta hogy ő csak viccelt. Persze, megint csak a vicc.

2022. júl. 5. 12:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Menekülj amíg még tudsz
2022. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!