Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik felsőfokú végzettségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik felsőfokú végzettséggel rendelkeztek adnátok esélyt egy olyan férfinak aki ,,alattatok van''?

Figyelt kérdés

Ha érzitek és látjátok, hogy nagyon szeret titeket.

Mégha nincs is meg az az intelligenciája mint nektek de hajlandó, figyelni rátok és alkalmazkodni.


Adnátok esélyt vagy túl melós és inkább olyan férfira esne a választásom aki veletek egy szinten van?



2022. júl. 5. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Közgazdász vagyok, férjem szakmunkas végzettségű vállalkozó

Kiváló a kapcsolatunk soha nem jutott eszembe hogy alattam lenne Kimondottan felnezek rá

2022. júl. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Nem minden a végzettség összességében.

Barátnőmnek van diplomája, férjének nincs, mégis tökéletesnen elvannak.

Arról egyébként nem beszélve, hogy a párjának, akinek "csak" 8 általánosa van, jobban is keres, és lexikális tudása sokkal több, mint barátnőmé, nekem, meg férjemé összesen, pedig mind a hármónknak van diplomája.

De kvíz társasokban nem állunk le vele, mert verhetetlen.


Persze, én azt vallom, suba subához, de inkább úgy értem, nem véletlen van általánosságban, hogy ilyenember olyannal van együtt, de az is igaz, hogy a lényeg az általános értelmesség, vagy hogy mondjam. Tehát értelmesség tekintetében egy szinten álljanak, közös céljaik legyenek, közös érdeklődésük, érted.


Azért, mert valakinek diplomája van, nem áll senki felett sem!

2022. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom nincs. De ismerőseim körében van hasonló pár, ahol a férfi alacsonyabb végzettségű.

Szerintem semmi gond nincs ezzel ha egyébként intelligens viselkedésű, meg lehet jelenni vele bárhol, kellemes vele a társalgás, időtöltés, hasonló az érdeklődési köre. Ráadásul ha egy ezermester, az egy nagy plusz pont.

2022. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem áll senki felett de mégis én ezt érzem. Nem tudom tenni ellene.

Úgy érzem nálam értékesebb emberek.

2022. júl. 5. 12:07
 5/19 A kérdező kommentje:
És akkor már ideges leszek és kerülöm őket. Pedig szeretem ha valakitől tudok tanulni vagy értelmes dolgokról tudunk beszélni.
2022. júl. 5. 12:10
 6/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%

Teljesen fölösen van kisebbségi komplexusod!


Csak mert pl a villanyszerlő nem diplomát kap az oktatás végén, attól még egyébként nagyobb a tudása, és fontosabb is, mint mondjuk egy művészettörténész diplomás.

Bocs mindenkitől, aki az, de nekem speciel életemben nem volt szükségem művészettörténészre, pláne hogy hidegen is hagy a téma, míg egy jó villanyszerelő áldás.

Az meg, hogy melyik diplomás, hogy meg mint viselkedik, hagyjuk.

Van olan orvos kollégám, akinek a személyes higiéné is komoly kivetni valót hagy maga után, meg olyan főmérnök rokonom, akinek a keze alatt 3000 ember dolgozott, de ...fhú, inkább nem írom le, bezzeg egy takarítónő barátnőmmel meg be lehet úgy ülni egy kávézóba, hogy ránézel, és egy finom hölgyet látsz.


Az ember a lényeg.

2022. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem.
2022. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem adnék már, mert az exférjemnek nem volt diplomája és irdatlan kisebbségi komplexusa volt miatta.

Egyébként persze tök más, ha valaki elhivatott és a szakmája a hobbija is és egyébként egy értelmes, sőt művelt ember. És más, ha kényszerből kötött ki valahol és utálja az egészet és folyton panaszkodik meg irigykedik.

2022. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Felsőfokú pénzügyi végzettségem van, férjem szakmunkás. Soha nem volt ebből egyikünknek sem problémája, attól még a kapcsolatunk szuperül működik, és nagyon jól megvagyunk. Igaz, hogy ő nem akart több iskolát végezni, vagy más típusú munkát keresni, de ebben boldog, ezt szívesen csinálja. Nem mellesleg jobban keres nálam :D És az intelligencia sem ezen múlik, egyáltalán nem kevésbé intelligens, mint én :)
2022. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem diplomám van, páromnak meg vállalkozása. Ő keres jobban. Szerinte én vagyok az okosabb kettőnk közül, szerintem meg kiegészítjük egymást. Gyakorlati dolgokban sokkal jobb, mint én és dörzsöltebb is. Mindketten tudunk tanulni a másiktól.
2022. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!