Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akik felsőfokú végzettségg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik felsőfokú végzettséggel rendelkeztek adnátok esélyt egy olyan férfinak aki ,,alattatok van''?

Figyelt kérdés

Ha érzitek és látjátok, hogy nagyon szeret titeket.

Mégha nincs is meg az az intelligenciája mint nektek de hajlandó, figyelni rátok és alkalmazkodni.


Adnátok esélyt vagy túl melós és inkább olyan férfira esne a választásom aki veletek egy szinten van?



2022. júl. 5. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Diplomás vagyok, első párom nem volt az.

Nem azzal volt a baj, higy nincs diplomája, hanem hogy buta volt. De ez nem az iskolázottságtól függ, hanem a tajekozottsagtol. Egy idő után nagyon idegesitett, hogy nem tudunk egy jot elbeszélgetni kb semmilyen komolyabb, nagyobb szellemi kapacitást igénylő témáról, mert se nem érdekelte, se nem értett hozza.

Nekem nem azért fontos, hogy valakinek legyen diplomája, mert attól okosabb, hanem mert hasonló értékeket tart fontosnak, mint én. Látom belőle, hogy előre halad az életben, van egy jövőképe vagy élet célja és akar és tud is tenni azért, hogy ezt a lehető legjobban el is érje.

De mondom megint, a diploma és az intelligencia nem függ össze.

2022. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 harebell ***** válasza:
100%
A végzettség nem érdekel. Ami érdekel (ebből a szempontból) az az, hogy értelmes legyen és tudjak vele jókat beszélgetni, illetve az, hogy ne frusztrálja a dolog és ne nézze le a diplomásokat. De ugyanígy pl olyannal se lennék együtt, aki lenézi azokat, akiknek meg nincs.
2022. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Az nem kizáró ok, hogy nincs diplomája, de ha nincs az enyémmel egyenlő intelligenciaszintje, az teljesen kizáró ok. Nem érdekel, mennyire "szeret".
2022. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem adsz esélyt egy nálad alacsonyabb végzettségűenk? Mondjuk egy 8 általánossal rendelkező nőnek? Lehet, hogy intelligens és szeretne tőled tanulni,
2022. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyan sokkal ne legyen nálam kevésbé intelligens, mert engem idegesítene egy idő után, ha sok marhaságot összehord valaki. Nyilván ilyen diplomás esetén is előfordulhat, főleg ha nagyon különböznek az elveink. Alapból nem állnék le homofób, rasszista, hímsoviniszta bunkókkal, ez az elsődleges szempont. A műveltséggel még lehetne kezdeni valamit egy bizonyos szint felett, fejleszthető, ebben toleránsabb vagyok.

A kisebbségi komplexus is zavarna, ha leakarna húzni és lebecsüli a diplomámat.

2022. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig az összes pasim diplomás volt, a vőlegényem is az és én is az vagyok. Nem szelektáltam ez alapján sosem, ha úgy esett volna, hogy valamelyiküknek nincs, de ugyanúgy értelmes, intelligens, humoros, tájékozott és jól keres, akkor gond nélkül összejöttem volna velük ugyanúgy.
2022. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak, aki "alattam van", igen, de olyannak, akibe annyi nem szorult, hogy valamilyen szakmát tisztességesen kitanuljon (legyen az diplomás vagy okj-s végzettség), nem. Nem egymást keressük azzal, akinek nem fontos az, hogy értsen valamihez tisztességesen és legyen ehhez méltó papírja. Leszarom, mennyit keres, ez az alapok alapja nálam.
2022. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Diplomás vagyok, a férjem nem, simán adtam neki esélyt, egy percig sem volt ez kérdés. És jól tettem. Olyannak viszont nem adnék, akinek "nincs meg az az intelligenciája", mint nekem. Egyszerűen nem tudnék felnézni olyan emberre, akit butábbnak gondolok magamnál. Legyünk egy szinten, mindenkinek az a legjobb, és a papírnak ehhez semmi köze.
2022. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem diplomám van, páromnak két szakmája.

Nekem az a fontos hogy legyen VALAMI végzettsége, nem izgat hogy egyetem vagy szakma vagy felsőfokú szakképzés vagy mi, valamit tanuljon és akarjon kezdeni magával valamit. Plusz legyen értelmes, lehessen beszélgetni sok mindenről.

N

2022. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!