Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A laza kapcsolatokban lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A laza kapcsolatokban lehet megélni a legjobban a szabadságot?

Figyelt kérdés
Szerintem valahogy a szabadság érzését éli meg az ember egy ilyen kapcsolatban. Nem kell foglalkozni a másik fél problémáival. Nem tartazom neki beszámolóval sem, és ha nincs kedvem találkozni, akkor azért sem vonhat felelősségre. Megtehetem, hogy áthívom egy szexre, aztán 1-2 hétig nem találkozunk, mert mellette mással is randizhatok. Ahogyan ő is, ami engem kicsit sem érdekel, mert semmi közöm a magánéletéhez. Ez az igazi szabadság, amikor van partner, de nem vagy neki elkötelezve.
2022. júl. 10. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

A senkihez sem tartozás az nem szabadság.

Számomra az lenne a szabadság ha teljesen otthonosan érezném magamat egy kapcsolatban. Na ilyen még sajnos nem volt, talán nem is lehetséges.

2022. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván minden ember más, de én ettől nem szabadnak, hanem egy eldobható rongynak érezném magam, vagy egy játékszernek a dobozból, amit elővesznek, ha éppen áll a bré, de amúgy meg is dögölhetek tőle, mert ha nem vagyok, elővesz egy másikat.

Nekem a szabadság az vagy a totális szingliség vagy egy rendes párkapcsolat, ahol el vagyunk kötelezve egymás iránt.

2022. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezeket a kommenteket pasik vagy nők írták?
2022. júl. 10. 14:14
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos pasik:)
2022. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szabadnak szabad vagyok a laza kapcsolatomban, viszont boldogtalan.
2022. júl. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

"Megtehetem, hogy áthívom egy szexre, aztán 1-2 hétig nem találkozunk"


"Ahogyan ő is, ami engem kicsit sem érdekel, mert semmi közöm a magánéletéhez."


Ennyit ér neked a másik. Egy kis szex, de amúgy menjen a dolgára. Érzelmileg fogyatékos vagy, mert nem mersz tartozni senkihez. Nem szereted a másikat, csak kihasználod. Szépen megmagyarázod miért vagy érzelmileg gyerekes és sérült. Azt hiszed, a szeretethiányodra az a megoldás, ha betömködöd egy kis szexszel.

2022. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtetted, hogy ez kölcsönös alapon működik, 6-os. Laza kapcsolat - tehát 2 ember közös megállapodása. Senki nem használ ki senkit.
2022. júl. 10. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:

2-est ajánlanám figyelmedbe!


Mindent meg lehet dumálni, ettől még az ami!

2022. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Igazán szabadnak a férjem mellett éreztem magam.
2022. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!