Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek közös állata van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek közös állata van az exével, mi lett szakítás után?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nálam maradt, azóta ő fizeti az állattartást. :)
2022. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Még mielőtt elhoztuk volna, megbeszéltük, hogy ha mi szakítanánk, akkor velem marad
2022. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Exem tőlem kapta a kutyát születésnapjára,de azt se tudta, hogy mit eszik. Amikor szétmentünk, a kutya nálam maradt, mert ő alapból kutyamentes albérletet választott. Nekem ügyvédet ajánlottak, mert a kutyával próbált zsarolni. Minden nap zaklatott, a végén mondtam, hogy akkor vigye a kutyát.. Tudtam, hogy nem fogja elvinni, nem is tudná hova tenni, se ellátni. Lemondó nyilatkozatot írattam vele alá, cserébe fizettem neki, csak szabaduljak tőle. Amint aláírta, tiltottam és töröltem mindenhol.
2022. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Nála maradt. Legalább tanult végre egy kis felelősséget. Nem tudtam magammal vinni a garzonba. De nem is baj, akivel utána összejöttem, úgyis allergiás a macskaszőrre.
2022. júl. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Fifti-fifti lett.

Enyém a feje, törzse.

2022. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Ő maga volt az.
2022. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Exem nem birja a szeretetet kifejezni(nem olelgetős puszilgatos bújós)

Ő az exének vett egy kiskutyát babusgatni. Hogy azon élje ki az ilyen vágyait:D

Mikor szétmentek a csaj nem vitte magával, az exem meg az anyjához átvitte az anyja tartja neveli gondozza ápolja.

De a facebúkra meg kiteszi a kutyával a selfyket hogy ő aztán nagy állatbarát meg megy vele néha egy egy kört iskolák felé hogy abajgassák a csajok, hátha meg tudja húzni majd az egyiket:D

2022. júl. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Édes kis kutyusunk volt...., de a hotdogot mind ketten szerettük, így feleztünk és jóllaktunk:)
2022. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen, mind2 kutya az enyém.

Párom pl exénél hagyta a kutyát anno.

2022. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 redstorm72 ***** válasza:
A disznót levágtuk és a fele hús az enyém lett. A fejét és a körmöt meghagytam neki, hogy lássa mit vesztett velem.
jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!