Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ittasan lefeküdtünk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ittasan lefeküdtünk, de nem emlékszik semmire?

Figyelt kérdés

Kb már 2 hónapja ismerkedek egy lánnyal, ő 20 én 25. Kiderült hogy kapcsolatfüggő (tudja magáról) toxikus exét olykor még mindig siratja és akárhányszor találkozunk, mindig csak ivás van.Küldözget félvillantós képeket, hergel, cukkol, írom neki hogy a szórakozóhelyen nem lehet rosszalkodnunk, erre ő azt feleli hogy de kár. stb


Szórakozóhelyen egymáshoz közeli tánc, mintha egy pár lennénk. Játékosak vagyunk, van hogy fenekére rácsapok, vagy egymás nyakát megharapjuk. Amikor tánc közben közelebb kerültünk egymáshoz, akkor csókközelségnél mondja hogy barátként tekint rám... Szóval barátzónás, tele hergeléssel.


Aztán egyik nap az exe felpofozta. Erre bepipulva hívott engem, hogy ő most lázadni akar, tartsak vele, inni akar határtalanul és pasizni akar megint. Mondom mellettem nem pasizol, és akkor jövök. Megígéri hogy viselkedni fog. Így is történt, végig csak velem volt, barátnőivel összefutottunk, mind azt hitték hogy a pasija vagyok és örültek neki hogy végre kifogott valami rendeset, de mondom hogy még csak ismerkedünk és per pill vigyázok rá ... igazából én se tudtam mit akarok, annyira kaotikus volt a helyzet. Végül kettesben maradtunk, és mondja, biztos haragszom rá és kiábrándultam belőle. Mondom dehogy, én is leittam magam már bánatomban, megértem. De hogy attól még kívánom őt? -kérdezi?

Mondtam hogy igen, de ez fokozatos, előbb a csók, utána bármi más és még csók se volt. Erre magához húz és megcsókol.


Így elvagyunk egy darabig. Mondja, nem tud hazamenni Fótra, messze lakik, nincsenek ilyenkor járatok, jöhet -e hozzám.Új a lakásom, ezért kb semmi sincs, csak székek, szóval azokat összetolva tudtam neki helyet biztosítani. Mikor megérkezünk, levetkőzött és hogy kíván engem kezdjek vele valamit... csókolóztunk, simogattam, végül bealudt és a székekre szépen elhelyeztem őt, kezdetben ingemmel takartam be de sikerült szereznem takarót neki, meg éjszaka elrohantam kajáért is hogy reggelije legyen. Kínos de én meg a földön fekve vártam a reggelt kartondobozokon és bármi rezzenése volt éjszaka, arra reagáltam, betakartam, vittem vizet neki stb


Reggel kedvesen ébresztgetem, kérdezem hogy van, jól van e, ahol bántották, ott simogattam, mondta jól esik neki, minden oké vele de, miért pucér? Elmeséltem neki az estét. De hogy történt e köztünk valami? mondom csak csók. Viszont beindítom a simogatással, ki tudja mikor leszünk megint így, szeretne többet. Zavarban voltam, mondom biztos szeretnéd? Ha van nálad gumi, akkor oké. Tudni akartam hogy tényleg magánál van-e. Mondja hogy igen, elő is vett mindent és már helyezkedett is, aztán ölembe ülve csókolózva szeretkeztünk.

Végül felöltözött, megköszönte a reggelit hogy készültem azzal is, végül hazavittem autóval.

Otthonról ír, hogy majd szeretne venni pár új bútort, segítek e neki majd kocsival, mondom oké szívesen segítek neki. Pár óra múlva meg írja hogy nem emlékszik semmire sem és hol aludt? Mondom nálam. És szerinte kihasználtam hogy részeg volt de nem emlékszik semmire sem, sőt, olyan mintha beginázták volna... mondom magamban fasza, a végén #metoo lesz, besértődtünk és nem beszéltünk tovább.

Pár hét múlva rámír, hogy szeretné megbeszélni higgadtan. Mondom bennevagyok. De hogy ő most gyakran találkozik valakivel nem tudja mikor ér rá. Mégaznap éjszaka megkérdezi hogy most hogy érek rá talizni. Másnap reagáltam rá, mert akkor pont aludtam. Kérdezi hogy akkor aznap hogy érek rá, mit csinálok, elmehetnénk inni, fel is ugorhatnék hozzá és indulhatnánk tőle, és szeretné megbeszélni a dolgot, meg aztán mesélne nekem egy srácról is.


Most ott tartok, hogy még is mi a búbánatot akar tőlem? Kínos hogy a végén úgy jött le az egész, mintha kihasználtam volna, de közben megint találkozni akar, miközben megint barátzónásan hangzik a szitu mert más pasiról akar dumálni amit meg nem akarok végighallgatni. Arról nem is beszélve, hogy nem tudom hogy kezeljem az igazságot, mondjam meg neki sokadjára hogy de igen, történt több köztünk? Vagy csak kezeljem úgy, mintha megse történt és ne foglalkozzak vele többet? Kellemetlen és nem tudom mi lenne a helyes. Elgondolkodtam már azon, hogy milyen lenne ha ő lenne a barátnőm, de annyira furcsa és kaotikus az egész és amilyen úton ez halad, ebből egyre jobban kétlem, hogy lehet normális kapcsolat.


2022. júl. 23. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen ragadd meg a maradék golyóidat, bro!
2022. júl. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondd te is, hogy alig emlékszel valamire és kihagyod a szexről szóló részt!
2022. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Búfelejtőnek jó vagy, de semmi komolyat nem akar tőled ez a lány. Csak lelki szemetesnek használ, plusz élvezi, hogy szórakoztatod, kielégíted a vágyait. Semmi többet ne várj tőle, mert nem érdemes! Mindezt nőként írom neked...és ha jót akarsz magadnak, felejtsd el!
2022. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, kerüld ezt a csajt, mert olyan szinten problémás és abból is a legrosszabb fajta.....
2022. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Akkor visszautasítom tali hívásait. Nem veszem komolyan tőle a hergeléseket és úgy veszem hogy nem akar tőlem semmi komolyat. ...ezt még ismételgetnem kell magamban, mert az alkalom után én már azt hittem komoly az irány 😅

De az is benne van a dologban, hogy az ember, ha komolyan ad bele valamibe, akkor azt értékesebbnek érzi, és így van ez velem is. Bárki akinek meséltem, senki nem vitte volna haza karban, vagy aztán autóval Bp-n kívülre, se reggeli, se semmi.

2022. júl. 23. 14:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el ami köztetek történt. Úgysem emlékszik rá vagy nem akar. Komoly ezzel a lánnyal sose lesz, csak tartaléknak használ, ha mással nem jön össze vagy máshoz nem futhat :/
2022. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj nem okés, menekülj.
2022. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Nyisd már ki a szemed!

Szerinted miért sírja vissza az exét?

Mert ha őt hergelte, tőle kapott reakciót.

Egyszer már veled is összejött, mikor azt mondtad, hogy melletted nem pasizhat.

Szót is fogadott.


Menj át hozzá, közöld, ha elkezdi, hogy nem fogod hallgatni, ha más pasiról akar beszélni veled, akkor inkább ott hagyod.

Inkább kérd számon, hogy máskor sokkal közvetlenebb volt veled.


A nehezén, ha nehezen is túl vagytok, egyszer kimondta az igent, a többi már játék.

Viszont nehogy beleszeress, mert te sírni fogsz a végén.

2022. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Értem. Olvasva a kommenteket rájöttem hogy jah, nem szabad beleszeretnem semmiképp sem. Jön azzal hogy alakulóban van valami komoly neki. Szerintem ez az egész csak időpazarlás, óvóbácsit játszanék mellette ha vele mennék el szórakozni.
2022. júl. 23. 14:40
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A piáját is fizetheted, bár azt biztos meg tudja oldatni mással is.


Ha már úgyis elengednéd a csajt, próbálj ki valamit.

Mennyire tudsz önző, domináns seggfej lenni. Azzal foglalkozz, amit te akarsz, ha vele vagy, ne azzal, hogy szerinted neki mi a jó.

Érdekes és nagyon hasznos tapasztalat lesz.

2022. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!