Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónap után sincs kint az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után sincs kint az, hogy kapcsolatban van velem*, közös képeink sincsenek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló státuszát még arra sem állított át, hogy “kapcsolatban”. Egyetlen egy közös képünk sincs. Állítása szerint ezek nem fontosak számára, de olyan érzésem van, hogy nem vállal fel, mintha titkolna.


Ő 29 (ffi) én 28 (nő)



2022. júl. 24. 20:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

* akkor kérdéses.

* amíg rá nem jön a hölgy

2022. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
42%

ez már beteges komolyan mondom :)


Az ismerőseim legalább 80%-ának kint sincs, hogy kapcsolatban van, leginkább csak azoknak akik házasok.


az egy facebook basszus....


De ha valakinek a közösségi média ennyire fontos....akkor szakítson.

2022. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
88%

12-es itt mindenki figyelmen kívül hagyta azt a részt, hogy az uriembernek a kapcsolati infojához az van írva, hogy egyedülálló. Ezért kérdés a kérdés, és azért, mert senkinek nem mutatja be, és titkolja, és a videochat közben széles mosollyal másnak írt üzenetet. Bár az lehetett az anyukája is, de az is lehet, hogy nem. A legnagyobb probléma, hogy nem vállalja fel senki előtt.


Szerintem is kuka.

2022. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
84%

Hagyjátok már ezt a tinizést, annyira idegesítő, és szőnyeg alá söpritek vele a problémàt...


Igenis igaza van a kérdezőnek, tök mind1, hány éves.


A bőrömön tapasztaltam ezt, és rohadt megalázó egy helyzet volt.


Nem az számít persze, mi van a Facebookon (a férjemnek profilja sincs), de van az a helyzet, mikor gyanús a dolog.

És a kérdező esetében az.


Szerintem ki kéne dobni az ilyet....

2022. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

#10, erről van szó. Nálam már amióta van FB profilom, úgy van beállítva, hogy senki nem látja a kapcsolati státuszomat (nyílván, ha a barátommal úgy lennének a dolgok, változna). Nincs kint soha egyértelműen, hogy egyedülálló.


A közösségi oldalát használja, mert bizonyos témákban olvasgat csoportokat.


Igazából volt egy olyan elejtett mondata, hogy “azt hiszik a környéken rólam, hogy meleg vagyok, mert nem láttak nővel”.

2022. júl. 24. 20:57
 16/43 anonim ***** válasza:
43%
kit érdekel? mi 3 éve vagyunk együtt. Fb-on nincs egy közös kép se.. sőt egymás ismerősi se vagyunk.
2022. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%

12#

Azért nem nehéz beállitani azt hogy kapcsolatban. Nem kell megjelölni a másikat. De ne az legyen kint hogy egyedülálló. Ez egy gesztus a másik felé. Amíg nekem az volt kint hogy egyedülálló addig napi 4 5 kéretlen levelem jött. Mikor elrejtettem, még akkor is jócskán kaptam. Amióta kapcsolatban azóta egyet sem. Így legalább a kellemetlen helyzetektől is kiméljük magunkat.

Azzal egyet értek hogy nem kell a facebookon a latszatot kelteni, közös képünk nekünk sincs kint. De a családja és baráti köre mind ismernek.

2022. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

15-ös ezért írtam, hogy vigyázz ezzel a pasival nehogy nagy csalódás legyen, vagy komolyabb sérülés. Én a helyedben ejteném, de a te döntésed. Manapság már a facebook nem nagy was is das! De azért ha az illető nem képes a kapcsolati infoját privátra állítani vagy felvállalni az már jelzés értékű. Van egy alapvető természetes igény az emberben. Az sem probléma ha nem írja, mert a magán életét nem akarja a nagy világ előtt élni, de az probléma, hogy nem mutat be senkinek, csalódás szaga van a levegőben, csak óvatosan. Én óvnálak ettől az embertől.


Aki így hagyja a profilját, hogy egyedülálló, az nem is akar komolyat, csak kalandozik, és az is lehet barátnő mellett csinálja. Szerintem kuka!

2022. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem készült közös kép, akkor mit vársz? :DDD


Nekem még ostobabuk profilom sincs, akkor mi van???

2022. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
98%
Itt nem is az a legnagyobb gond, hogy "egyedülálló" van neki kiírva, hanem a többi (nem mutat be senkinek, széles mosollyal chatel mással, miközben veled beszél). Nekem pl az nem jelentene gondot, hogy fb szerint egyedülálló. Mi is együtt vagyunk párommal 9 hónapja, neki egyedülálló van kiírva, nekem semmi, közös képünk sincs fent. De a számára fontos embereknek, családnak, barátoknak bemutatott, ahogy én is őt. Egyszerűen nem fontos egyikünknek sem annyira a közösségi média, hogy ez zavarna.
2022. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!