Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónap után sincs kint az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után sincs kint az, hogy kapcsolatban van velem*, közös képeink sincsenek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló státuszát még arra sem állított át, hogy “kapcsolatban”. Egyetlen egy közös képünk sincs. Állítása szerint ezek nem fontosak számára, de olyan érzésem van, hogy nem vállal fel, mintha titkolna.


Ő 29 (ffi) én 28 (nő)



2022. júl. 24. 20:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor rakj ki egy képet és kiderül.
2022. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a fő probléma, és ne mondj senki hogy ez normális. Az hogy se a csaladot se a barátokat nem mutatta be.

Én voltam ilyen szituban. Se közös kép, se semmi. Nem ismertem senkit az ismerősei közül. Egyszer elmentünk valahova és összefutottunk egy ismerősével. Úgy mutatott be hogy a kollegája vagyok, és egyben egy nagyon jó barátja is. Köpni nyelni nem bírtam. Több vasat tartott a tűzben. Ezekután aki nem hajlandó felvállalni teljesen, minden téren az nekem sztorno.

2022. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megerősítettetek abban, amin pár napja örlődöm. Dobni fogom, ennek így semmi értelme. Erre a langyos, már-már hideg vízre sok a 4 hónap. Nincs értelme tovább rabolnia az időmet.
2022. júl. 24. 22:21
 34/43 anonim ***** válasza:
57%

Én fiatalabb vagyok, megsincs kirakva hogy kapcsolatba vagyok a parommal, nem hianyzik a csamcsogas, nem akarok kerkedni se vele, feltünősködni, ugyanis azt megosztja a facebook minden ismerős előtt ha jól tudom. Kép magamról sincs fent, cdak ahol megvagyok jelölve, de egyébként kategorikusan tiltva van.

Viszont bárki előtt vállalom élőben, kézen fogva simán sétálok vele akárhol, családnak, barátoknak is rögtön belett mutatva. Az a rész gyanús a te párodnál, na meg ha amúgy szeret magáról feltöltögetni dolgokat, képeket is, és alapvetően menő macsó akkor a facebookos dolog is.

2022. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

23-as tanulj már meg olvasni. Nem azt írta, hogy a pasi nem jelenítette meg a kapcsolati infoját, hanem azt, hogy kapcsolatban van vele, és a pasi egyedülállóként jelzi a kapcsolati infoját. De nem ez a legfőbb probléma, hanem az, hogy senkinek se mutatta be a 4 hónap alatt, és ugy viselkedik vele, mintha titkolná, és még sorolta a problémákat.


Kérdező hidd el fogsz találni olyat, aki felvállal teljesen és imád majd!

2022. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

* Nem azt írta, hogy a pasi nem jelenítette meg a kapcsolati infoját,hanem azt, hogy egyedülállóként jelzi a kapcsolati infoját, annak ellenére, hogy már 4 hónapja kapcsolatban van a kérdezővel.


Bocsánat javítom, mert amit írtam azt szerintem félreértette volna 23-as.

2022. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

35. Nem semmi! Engem érdekelne hogy a 4 hónap az akkor mi volt ha ezt nem vállalja fel. Vagy a kérdező nem vette észre hogy ő ki lenne a kapcsolatban? Már ha kapcsolatról beszélünk. Nem értem hogy ha 4 hónapja vele van, nem érezte, vagy nem érzi hogy a pasija milyen? A fő kérdésem pedig az, hogy miért jó ez neki? Ha nem lenne jó és lenne benne tartás, akkor miért van vele?

Itt megbeszélni sem kellene semmit, ugyanis én megtanultam, hogy a szavak üresek tettek nélkül, azaz beszélni mindenki tud bármiről, bármit meg lehet ígérni, de cselekedni csak az tud, aki őgy is érez és gondolkodik.

A pasi a cselekedeteivel bizonyította hogy mit gondol, utólag erről már felesleges lenne egy szó is. Főleg úgy hogy ha gáz van, akkor ilyenkor fűt, hete-havat összehazudnak, csak mentsék ami menthető.


Nagyon egyszerű a képlet. Ott kell hagyni, nem szabad elpazarolni a fiatalságot, az idő hihetetlen gyorsan telik.

2022. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad rá pazarolni az időt. Ha 4 hónap után így áll a dolog akkor felejtős. Viszont azt neked kell látni, hogy a srác, hogy kezelte ezt a 4 hónapot, facebook stb nem nézve.

Volt olyan exem aki fél év után mutatott be az anyukájának, volt aki már az első hónap után. Volt aki ki rakta, hogy kapcsolatban volt aki nem. Nem ezen múlott a dolog, hanem ami mögötte volt.

Nem a barátok a lényeg, de az is egy mérföld kő lehet ha már bemutat nekik.

Saját rossz tapasztalatom alapján volt aki egy barátjának se mutatott be személyesen, még ha nem is nyíltan mondta szerintem szégyellt, "nem illettem" bele abba a társaságba. Eltartott egy darabig míg lehullott az álarca, minden esetre jó tanuló pénz volt. Ne ess ebbe a hibába.

2022. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetben nem tud bemutatni senkit, ha már nincsen senkije, mármint elhunytak. De az már az első randikon szóba kerülne.

4 hónap meg ugye 4 hónap.

2022. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Ha felejtős tud lenni, akkor a srác szempontjából is kéne keresni egy jobbat, mert érzelem a csaj részéről sem volt.
2022. júl. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!