Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 hónap után sincs kint az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónap után sincs kint az, hogy kapcsolatban van velem*, közös képeink sincsenek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az egyedülálló státuszát még arra sem állított át, hogy “kapcsolatban”. Egyetlen egy közös képünk sincs. Állítása szerint ezek nem fontosak számára, de olyan érzésem van, hogy nem vállal fel, mintha titkolna.


Ő 29 (ffi) én 28 (nő)



2022. júl. 24. 20:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Így már elég gáz, hogy amúgy sem vállal fel, nem mutatott még be barátoknak, családnak, stb.

Mert facebookon se páromnál, se nálam nincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk. Egy vagy két kép van, ahol együtt vagyunk, de az se romantikázós (6 éve vagyunk amúgy együtt). Ellenben párom felvállal bárhol.

2022. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Én korábban kitettem az exeimmel, hogy kapcsolatban vagyok, tettem fel közös képeket, stb. Egy jó ideje, ha volt kapcsolatom, illetve a mostani párommal sem tettem ki.


Egyrészt azért szoktam le róla, mert az én exeim nem szerettek (rólam) posztolni, cikinek éreztem, hogy én tettem ki pár közös képet, ők meg egyet sem, olyan volt, mintha csak én lennék szerelmes, ők meg nem (tini gondolkodásról beszélünk).


Másrészt meg mert már nem akarom mutogatni konkrét embereknek. Volt, hogy azért tettem ki, hogy az exem lássa, túl vagyok rajta. Volt, hogy az iskolai bántalmazóim miatt, hogy lássák, hogy van, aki szeret és én valamiben jobb vagyok náluk. Volt, hogy a srác exének akartam megmutatni, hogy létezem. Vagy csak szimplán menőzni akartam.


Lassan egy év alatt 2 db Messenger storyt raktam ki magunkról. Kapcsolat címke nincs. De nem is baj ez. Majd az esküvőnkről fogok posztolni, ez tuti, addig nem érezzük szükségét.


27/N

2022. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

#42

Nagyon jól összefoglaltad a dolgokat, kb minden benne van, amit én is gondolok az egészről, ezek bennem is bennem voltak.

Már szintén nem hajt ilyesmi.


(Sokan kirakatba raknak mindent, mintha valamit kompenzálni akarnának vele, közben pl tudom az illetőről a valóságot...)


Viszont mivel nem csak végletek vannak, a kérdező álláspontja teljesen érthető, és itt nem csak a Facebook a probléma, ahogy ő is írja.


(Saját ilyesmi sztorim, nem rakja ki, mert ő nem szokott ilyet, nem ott éli a magánéletét. Mondta ezt az az ember, aki egésznap ott lógott a melóhelyén is. Mikor kidobtam, hirtelen kikerült, hogy kapcsolatban van. Valaki mással. Természetesen a szakításnál korábbi dátummal megjelölve... Azért megjegyeztem neki, hogy ahhoz képest, hogy ő ilyet nem szokott... Erre megkaptam, hogy ja, engem zavar a kapcsolata... Tényleg nem fogta fel, hogy mi zavar. Leginkább nem is az, hogy velem nem tette ki... Az inkább, hogy elfelejtett szakítani, mikor lett neki valaki, megvárta, hogy én... Na ez zavart, de rohadtul.)

2022. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!