Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj, ha 26 évesen 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha 26 évesen 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés
Nagyszüleink ilyen korkülönbségekkel házasodtak, 14-15-16 évesen akár 25-29 éves férfiakkal is és nem lett lelki bajuk, boldogan éltek, én tényleg nem értem akkor, hogy ez miért olyan nagy baj az emberek számára. Szerintem +10 év teljesen reális már tinikorban is. Jó persze lehet mondani, hogy akkor egy 13 évessel is összejönnék-e, hát ha érett testű lenne és legális lenne, akkor igen. Miért kéne korhatárokat húznunk? Ha valakiben kialakultak a másodlagos nemi jellegek, akkor ez tökre normális, jó persze szexuálisan is legyen érett. Kutatások vannak arról, hogy ez normális, nem betegség, a pedofíliát én is elítélem egyébként. De a 14 éves már nem kislány, ha meg igen azon látszik, érződik. A barátnőm viszont teljesen érett, van melle, szexre vágyik, a korosztályával nem jön ki, idősebbek kellenek neki, akkor? Szerintem az ilyen fiatal lányokat nekünk huszonéveseknek találta ki a természet, hogy gyönyörködhessünk szép, fiatal testükben és ezt a gyönyört senki nem veheti el tőlünk, nem tudom miért fáj másoknak a másik boldogsága.

2022. júl. 24. 22:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/128 A kérdező kommentje:
#8 Igaz szerelemben nem számít az értelmi szint! Azt azok a kislányok várják el, akik maguk is érettnek vallják magukat, de még nem azok, de valójában egy buta és egy okos ember is szeretheti egymást, mert nem az értelmi szint számít, hanem az, hogy ki milyen ember. Jó persze, mint írtam, hogy fontos az, hogy szexuálisan érett legyen a lány, hogy ne sérüljön, ebből is látszik, hogy én nem vagyok rossz ember, törődöm másokkal, elítélem a pedofíliát meg ha kihasználnak valakit.
2022. júl. 24. 23:24
 12/128 anonim ***** válasza:
92%

En nem jartam volna 26 evesen 14 eves lannyal. O meg altalanos iskolas, egy 26 eves meg mar befejezte a tanulmanyait es dolgozik. Teljesen mas az erdeklodesi kor, barati tarsasag.

24 evesen volt egy 14 eves lany akinek tetszettem, nekem is tetszett de nagyon fiatal volt hozzam. 18 ev alattinak meg a szulei mondjak meg hogy mit csinalhat, hova mehet, hanyra erhet haza. Nekem meg mar 18 eves korom ota nem mondjak meg a szuleim mit csinalhatok, csak bejelentettem hogy megyek es majd valamiker este erek haza, ennyi.

Most 31 vagyok es a lany 21 eves. Ha szingli lennek es o is akkor szo nelkul osszejonnek vele mert mar felnott es ilyen korban a 10 ev nem olyan veszes.


Nekem ugyan nem baj ha 14 eves a baratnod. A korodbeliek mar osszekoltozesen, hazassagon es gyerekvallalason gondolkoznak, ha 24 eves baratnod lenne akkor siman osszekoltozhetnetek.

Most a 14 eves lany ugy gondolja hogy meno hogy felnott a baratja, de par ev es mashogy fogja latni.

Arrol nem is beszelnek hogy a szulei mit szolnak. Ha kissebbsegiek vagytok akkor ez nalatok nem tema, de normalis csaladban ezt nem nezik jo szemmel a szulok.

2022. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/128 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy felnőtt férfi hajt egy gyerekre ott nagyon komoly bajok vannak.


Az is elgondolkodtató,hogy miért nem egy korban hozzád illővel kezdesz.

2022. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/128 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, egy aberrált fax vagy, aki nem kell a nagyjából korabeli nőknek, ezért kislányokkal kezd. Tégy jót a világnak és keress egy kötelet, vagy zsilettpengét, bármit, ami jól esik és halálos sérülést okoz(hat).

Megsúgom:a híres Shakespeare - drámában a 14 éves Júlia se akar hozzámenni a kB 30 éves Páriszhoz, aki hozzá képest egy vén fax. Ehhez hasonlóan ez nem szabad akarat volt, hogy akar-e bármit egy fiatal lány egy jóval idősebb pasitól. És sajnos most is így megy pár elmaradott országban, pl olvass már utána, mennyi ilyen házasság van most is pl fekete Afrikában, Pakisztánban, Indiában, Szaud-Arábiában.

Ja, hogy utóbbinál már az nem tetszene, hogy ott bizony anyagilag villantani is kéne valamit, hogy házasodni tudj? Az én qrva anyámat!Ja,nem...

2022. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/128 A kérdező kommentje:
Meg mondom lehet mondani, hogy sérültek vagyunk mindketten, de ki nem sérült már ebben a világban? Nekem azt mondta egy ismerősöm, hogy ez olyan, mint ha vagdosnám magam és élvezném a fájdalmat. Lehet, hogy igaza van, de ha az illető szereti csinálni, akkor kinek mi köze hozzá? Majd mindenki eldönti mit akar a testével csinálni, ha levágja az egyik végtagját az ember az is az ő dolga. Mi ketten szeretjük egymást, nem kaptunk szeretetet, de egymásra találtunk, vonzódunk egymáshoz, nem használom ki, élvezi a szexet, én is gyönyörködöm testében, használunk gumit is, akkor?
2022. júl. 24. 23:34
 16/128 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, ha az én gyermekemmel hetyegnél, nyugi, elintézném, hogy életed végéig szívószállal tudd csak végezni a kisebbik dolgodat...
2022. júl. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/128 A kérdező kommentje:

"Tégy jót a világnak és keress egy kötelet, vagy zsilettpengét, bármit, ami jól esik és halálos sérülést okoz(hat)."


És ettől te most miért lennél jobb ember nálam? Másik halálát kívánod? Én szeretem a lányt, nem csinálok semmi rosszat, ha ártanék neki, akkor abba hagynám szó nélkül, mert szeretem, de azzal, hogy szeretem meg lefekszek vele mivel és hogyan ártok neki? Az ember szabadszellemű, mindenki azt csinál, amit akar, persze lehetőleg csak addig, amíg nem árt senki a másiknak.

2022. júl. 24. 23:39
 18/128 anonim ***** válasza:
95%

Ha az én lányommal lennél a pöcsöd vágnám le, az meg az én dolgom.

A kiscsaj csak hiszi, h érettebb olyan szinten, h egy 26 évessel kezdjen. Te meg egy éretlen idióta vagy.

Gondolom a korodbeliek szrnk rád.

2022. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/128 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk várhattál volna egy évet, amíg ezt ide kiírod. De szép dolog is a szerelem.
2022. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/128 A kérdező kommentje:
De hajlandó vagyok elgondolkozni a dolgon, ha eltudjátok nekem magyarázni, hogy hol van bennem a hiba. Igen, lehet sérültek vagyunk mindketten, de nincs egészséges ember a földön. Igen, nekem sosem volt nőm, de amúgy mindig is jobban vonzottak a fiatal lányok, neki pedig mindig idősebbek tetszettek az apakomplexusa miatt. Akkor mindketten szeretjük egymást, nem használom ki, elfogadjuk egymást úgy ahogy vagyunk, élvezzük egymás társaságát, gyönyörűnek látom, mindketten rendes emberek vagyunk. Egyszerűen csak van egy vágyam meg neki is van egy vágya, amik egyeznek, mi ezzel a baj? Nektek nincsenek vágyaitok, mindent magatokba folytotok? Próbáljátok csak ki! Nem jó érzés ám.
2022. júl. 24. 23:53
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!