Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a véleményetek arról, hogy hamarosan megváltozhat ez domináns helyzet a nők részéről amit a média sugároz az utóbbi években?

Figyelt kérdés

Sztetek lehet e olyan nehéz világ hogy nem tudtok férfi nélkül élni, megélni,életben maradni?

Véleményem szerint nagyon hamar ilyen világ lesz.

Kíváncsi vagyok a nagy feministák véleményére is.

És köszönöm a valaszaitokat.



2022. júl. 27. 12:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltak neked az egyedülálló nők, akik szabad akaratukból magányosak, te meg mindnek a fejére olvastad, hogy hülyeséget pofázik, és megdöglene férfi nélkül. Visszafelé miért nem működhet? :o
2022. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Írtam volna ilyet?
2022. júl. 27. 19:00
 23/44 anonim ***** válasza:
84%

Lássuk csak:

Aki azt mondta, hogy egyedül ellenne, annak a média átmosta az agyát.

Aki barátokkal lenne, az nem elég önálló.

Aki faluban él, az még csak-csak ellehet.

De akinek szellemi munkája van nagy városban, arról nem tudod elképzelni, hogy boldoguljon, mert csak.

Egyedül csak annak helyeseltél, aki lenyomta a soviniszta dumát.

2022. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Most nagyon kilengett a mutató a nőuralom iranyába, előbb-utóbb visszaáll az egyensúly.
2022. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Ez igaz.

De jellemzően ez csak a nők 5-8%a. Hála Istennek.

2022. júl. 27. 19:40
 26/44 anonim ***** válasza:
49%
Most nem baj, hogy eltértünk a tárgytól, Sheldon? :)
2022. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
32%
A nők sosem voltak dominansak. Tobbsegunk nehez alulfizetett munkat vegez es altalaban egy dominans ferfi a fonokunk. Szoval nekunk nőknek mindig lesz munkank es lesz mit enni, ellentetben a pasik tobbsegevel, akiknek nem sikerult eljutni a fonoki szekbe.
2022. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Ebben nagyot tévedsz
2022. júl. 28. 05:46
 29/44 anonim ***** válasza:
68%

Bár jelenleg nem élünk apokaliptikus időket, mióta meghalt a férjem, mellettem sincsen férfi. Azon kívül, hogy hiányzik az, akit szerettem és akivel közel húsz évig éltem, kiválóan boldogulok.


Ha a helyzet romlana, egy általad vizionált, gazdaságilag összeomlott világban, netán háborúban szerintem orvosként Budapesten nem rosszak a túlélési esélyeim. Mondom ezt úgy, hogy nagymamám, aki szintén orvos volt, frissen elvégezve az egyetemet, egyedül, nőként, egy belvárosi lakásban élte át Budapest ostromát. Elmondása szerint egész pályája során nem kapott annyi szeretetet, segítséget, támogatást - férfiaktól és nőktől egyaránt -, mint ezekben az években. Az emberek ugyanis nem életképtelennek tekintették, aki hasznos tagja a társadalomnak, és ha kell, meg tudja gyógyítani őket.

2022. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%
29 lehet hogy te személy szerint túlélsz ha nincs párod. De ha a tarsadalmunkban SENKI sem latná el a férfimunkát, akkor néznél nagyokat.
2022. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!