Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mi a véleményetek arról, hogy hamarosan megváltozhat ez domináns helyzet a nők részéről amit a média sugároz az utóbbi években?

Figyelt kérdés

Sztetek lehet e olyan nehéz világ hogy nem tudtok férfi nélkül élni, megélni,életben maradni?

Véleményem szerint nagyon hamar ilyen világ lesz.

Kíváncsi vagyok a nagy feministák véleményére is.

És köszönöm a valaszaitokat.



2022. júl. 27. 12:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
92%

Van abban valami végtelenül elkeserítő, hogy jöjjön bármilyen tragédia, katasztrófa vagy válság, garantált, hogy lesz egy csomó férfi akik döglegyek módjára dörzsölik a tenyerüket a nők feltételes rossz helyzetén. El sem tudom képzelni hogy mi zajlik ilyenkor az agyatokban, de hogy távol áll ez a hozzáállás mindentől amit emberinek gondolok, az 100%.


Amugy (lehet pont emiatt, de) vészhelyzetben mindig nőkben bíztam leginkább, és nőkhöz fordultam segítségért. Ha bezuhanna minden, akkor tudom, hogy kikre számíthatnék, ha történne valami tragédia, akkor pontosan tudom, hogy kik azok, akikkel összetartanánk, és ezeknek az embereknek a nagy része nő (+pár férfi családtag). Akikben én bízom, azok mellett nem kell azon idegeskednem, hogy hogy használják ki a helyzetemet, meg hogy mi mindent várnak el a segítségért.

Hála istennek az emberi kapcsolatok nem merülnek ki a férfi-női kapcsolatokban.

2022. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

Egyenjogúság van egy nő is védheti a hazáját.

Sztem ez igy korrekt.

Gondolok főleg azokra a városi nőkre akik egyedül élnek és pl ilyen helyzetben csak a segély élelem menti meg az életét.

Falvakban azért más a női felfogás és könnyebben marad talpon egy nő.

2022. júl. 27. 15:44
 13/44 A kérdező kommentje:

11#

Ezt a férfi sovinizmussal érték el azok a nők akik ugy gondolkodnak mint te is.

2022. júl. 27. 15:45
 14/44 anonim ***** válasza:
29%

Na a kérdezőnél van totális fogalomzavar. A feminizmus pont a férfiakat szabadította fel nem a nőket.

Nézd már meg milyen volt a világ mondjuk a 19. században, kb betöltötted a 18-20 évet és már házasodnod is kellett mert ez volt a társadalmi kényszer. Ez hogy stabil házasság, gyerek, örök életre egy pár, ez a női világnézet a mai napig is, egy átlag nő kb erre vágyik. A férfi világnézet meg olyan hogy minél több nőt d*gni kb kötöttségek nélkül. Szóval akkor kit is szabadított fel a feminizmus?

Én laktam muszlimok között is nyugaton, tudod hogy néz ki a kapcsolatuk? A férj már rég válna csak nem lehet a társadalmi megvetés miatt, meg mert a drágalátos felesége azonnal szólna az imámnak az meg az orrára verne a Koránnal hogy ilyet nem lehet. Az egész rendszert nők és imámok tartják fent és kényszerítik bele a férfiakat a házasságba, csakúgy mint nálunk is régen.

A feminizmus és a házasság szétrombolása a legcsodálatosabb dolog ami valaha a férfiakkal történhetett, végre verhetem a nőket (mert nemek alapján mindenkit egyenlőként kezelek), végre nem kell összejönnöm a nővel csak mert teherbe esett nem tud magához láncolni, otthagyhatom a francba. A feminizmus egy áldás a férfi nemnek, aki kitalálta az egy hős.

2022. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Minden csak néző pont kérdése....deee eeez rohadtul tetszett utolsó.

Sarkos de tetszett.

Ott a pont.

2022. júl. 27. 15:56
 16/44 anonim ***** válasza:
83%

Itt egyedül te vered a nyálad, nyilván azért, mert ócska selejt vagy, aki irigy arra, hogy valaki nőként képes megállni a maga lábán, veled ellentétben. Neked miért nem megy? Ok, tudjuk, természetesen azért, mert a nőket felveszik bárhova csak azért, mert nők, téged meg sehova.

Az első-második világháborúban pl megvan, hány nő is maradt egyedül, mert szinte az összes férfi családtagja meghalt? Rengeteg, sokszor több gyerekkel. Mégis megéltek a jég hátán is, azok is, akik akár egész addigi életükben háztartásbeliek voltak.

2022. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:

Na most jól kezded érzékelni a dolgot.

Azok a városi nők akiknek voltak vidéki rokonok.

A vidéki nők pedig abból az egzisztenciából amit közösen a fejükkel megvalósitottak..

Nem tudom elképzelni hogy egy 8.-dik emeleti lakásban egyedül élő nő aki pl irodai munkát végez, hogy képes legyen egyedül boldogulni.

Ja és ez a személyeskedés részedről elég kicsinyes.

Nem tudsz rólam semmit.

Még azt sem M vs W vagyok e.

2022. júl. 27. 18:19
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom elképzelni hogy egy 8.-dik emeleti lakásban egyedül élő nő aki pl irodai munkát végez, hogy képes legyen egyedül boldogulni."


UGYAN MIÉRT NEM???


Ugyanannyira el tud boldogulni, mint egy férfi ugyanilyen helyzetben, söt a legtöbb esetben sokkal jobban, rengeteg férni annyira életképtelen, hogy még teát sem tudna magának készíteni, nemhogy egyedül megélni egy lakásban.

DE semmi esetre sem jobban, mint egy nö.

2022. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
17: Miért, szerinted egy vidéki nő egész nap fát hasogat, kapál, tehenet fej, szőnyeget sző, csirkét kerget és konyhakéssel lándzsahegyet farag a kimaradt járdakőből? :P Egy fejlettebb faluban is több lakótelep van, nemhogy egy városban vagy megyeszékhelyen, és a legtöbben nem mezőgazdasági munkát végeznek.
2022. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Javaslom ne térjetek el a kérdés lényegétől!

A kérdés árra vonatkozik hogy úgymond apokaliptikus helyzetben teoretikusan mit tennétek férfiak nélkül?

Főleg az egyedülálló nők akik szabad akaratukból magányosak.

2022. júl. 27. 18:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!