Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha az lenne a norma ha a nők kezdeményeznének, és udvarolnának?

Figyelt kérdés
Nektek kellene, kezdeményezni, udvarolni, és elviselni a kosarat. Menne ez nektek?

2022. aug. 3. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Nem menne. Erre nagyrészt csak a férfiak alkalmasak.
Nekünk is menne. Legalább annyira mint a férfiaknak.
26 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt, hogy "kellene"? (Nem kötekedésből kérdem, tényleg nem világos.)
2022. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Hellmano ***** válasza:
51%
Igaz én férfiként írom. Figyeld csak jó faszinak kellene lenned és máris udvarolnak a lányok neked, persze ezt csak azt tapasztalhatja, aki tényleg jó és kimagaslóan jóképű (nekem fiatal koromban soha nem kellett udvarolnom, mert jöttek a nők maguktól, nem mondom, hogy nem használtam ki a helyzeteket és nem vettem azokat komolyan, akik csak úgy jöttek...mégis az volt a jobb, ha én választottam magamnak).
2022. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ez lenne a norma. Nem pedig fordítva ahogy van. Ha mindenkit úgy neveltek volna hogy a nő udvarol a férfinak.
2022. aug. 3. 15:05
 4/45 A kérdező kommentje:
#2 Nekem se kellett udvarolnom. Én mindennel lenyűgöztem a nőket.
2022. aug. 3. 15:07
 5/45 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez lenne a norma, így szocializálódunk, akkor értelemszerűen nekünk is menne annyira, mint a férfiaknak. Miért ne? Sőt, ha nők kezdeményeznnek, akkor biztos, kevesebb verbális és tényleges erőszakra kerülne sor az esetleges visszautasítást követően.
2022. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez lenne a norma, valószínűleg ebben nőttünk volna fel, erre tanítottak volna minket, szóval rákényzerültünk volna. Azt meg elég nehéz elképzelni, hogy "ja, mától megváltozik a norma a kezdeményezés terén, de minden más párkapcsolati témában nem" (értsd: férfiak még mindig nagyobb eséllyel lépnek félre; ha a nőről derül ki, hogy több pasival volt, akkor szakadt k...a, de a férfi meg, ha több nővel volt, istencsászár, ha abortusz, ha nem, a nőt okolják, ha besikerül valami...)... menni menne, mert nem egy rakétatudomány, de nem örülnék neki, mert ha nem teljesen hülye a férfi, ismerkedés után a nőknek lejt a pálya.
2022. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%

Nem norma és nem is kötelező.


Ennyire nincs életed, hogy az összes férfi nevében egyszerre beszélsz?


Tegyük fel mégis ez a norma:


És ha neked csak 100 kilós ronda nők udvarolnának? Vagy ha 45 éves 3 gyerekes nők udvarolnának? Vagy ha cigány nők udvarolnának és szép lányok sosem?


Na? Akkor miben lenne jobb a helyzeted mint most? Várom a normális válaszod.

2022. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%
Én kezdeményeztem már férfiaknál, kaptam elutasításokat is, de túléltem. Nem bunkó szeretnék lenni, de azért mert nálad nem kezdeményeznek a nők, az nem azt jelenti hogy másnál sem.
2022. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, kimaradt egy "nem" - nem a nőknek lejt a pálya
2022. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nyugodtabb élete lenne a nőknek. És sokkal kevesebb párkapcsolat lenne, abban is biztos lehetsz, kérdező.
2022. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!