Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha az lenne a norma ha a nők kezdeményeznének, és udvarolnának?

Figyelt kérdés
Nektek kellene, kezdeményezni, udvarolni, és elviselni a kosarat. Menne ez nektek?

2022. aug. 3. 15:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
58%
Én akkor a mai napig szűz lennék. Lehet, itt nyekeregnék, mint az incelek😂 Teljesen alkalmatlan vagyok kezdményezésre. Sajnos, már ma is "elvárás" szinte a nőktől. Annyi mázlim van, hogy elég öreg vagyok ahhoz, hogy, amikor fiatal voltam, még a férfiak voltak, a férfiak.
2022. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
82%
Bárcsak ez lenne a norma! Megspórolhattam volna magamnak azt a rengeteg kellemetlen szituációt. Utánafüttyögés, zaklatások, stb stb.
2022. aug. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
86%
Jó lenne. Legalább békén hagynának, amikor épp nem akarok párkapcsolatot.
2022. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
46%
Tizedennyi párkapcsolat se lenne, de a foglalt férfiak olyan ostrom alá kerülnének, mint most a szupermodell nők. A maradék pasi senkit se érdekelne. Páran bebuzulnának bánatukban.
2022. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Általánosságról beszélek. Nem kell rögtön a kövér, ronda nőkkel előjönni. Legalább bevallják néhányan kerek-perec az igazat, és nem hazudnak. A szavázast remélem senki nem gondolja komolyan, mert vicc ahogy áll.


Ennél a kérdésnél több csaj bevallotta, hogy ők nem mernének és/vagy nem is tudnának.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2022. aug. 3. 16:07
 16/45 anonim ***** válasza:
83%

Okos nő most is tudja hogy jelezzen, kezdeményezzen úgy, hogy a férfi észrevegye ezeket a jeleket és lépjen. ..Ezután is azonban a nő dönt😉 sejt szinten is, hogy melyik spermiumot engedi be a petesejt 😊

Ha a nő direktben kezdeményez csábítás helyett, akkor az alapvető vonzalma, nőisége veszik el.

Igen tudom, hogy ez a trend, nem is lesznek tartós kapcsolatok ebből, hanem pontosan ahogyan a fiúk mondják, élnek a lehetőséggel….

2022. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
42%
Részemről rákenroll, de nem baj hogy akkor sem nektek inceleknek udvarolnánk? 😏
2022. aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
#16 Szóval legalább bevallód hogy mindent a férfi csinál, te pedig csak mész az árral és bezsebeled a jutalmat. Te energiavámpír.
2022. aug. 3. 16:13
 19/45 anonim ***** válasza:

#15! Azért, mert rosszak a válaszlehetőségek. Én pl. nem szavaztam, mert attól, hogy én béna vagyok ehhez, nagyon nem azt jelenti, hogy az összes többi nő is. Ahogy azt se, hogy a férfiak viszont mind tudnak.

#11

2022. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
15: az, hogy nem szívesen kezdeményezek bizonyos okok miatt, nem azt jelenti, hogy sosem kezdeményeznék, és azt sem, hogy nem tudnék. Azért nem akkora ördöngösség meg szupertehetség.
2022. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!