Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha az lenne a norma ha a nők kezdeményeznének, és udvarolnának?

Figyelt kérdés
Nektek kellene, kezdeményezni, udvarolni, és elviselni a kosarat. Menne ez nektek?

2022. aug. 3. 15:01
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Én házasságról beszélek nem a válásról. Amúgy miért jár jobban a nő válásnál?
2022. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
74%
18, kérdező, te mégis miről beszélsz? Milyen jutalmat “zsebel be a nő?”😁 Azt, hogy magamba fektetek, hogy kívül-belül vonzó legyek?😊 Nem ingyen adják..! Mint ahogyan egy jobb nőt sem egy férfinak!
2022. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
#32 Azért is fizetned kell hogy belül vonzó legyél? 😯 Mi vagy te valami jutalom amiért meg kell dolgozni? Ez nem oda-vissza megy?
2022. aug. 3. 17:11
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Na Jólvan, mivel nem írtál semmit, nem tudtál meggyőzni. Továbbra is úgy tartom, hogy a nők járnak rosszabbul, úgyhogy szerintem ne akard hogy mi kezdeményezzünk😄
2022. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:

#34 Miért, és mivel járnak a nők rosszabbul? A férfi a védelmező, többet költ a nőre, és itt van ez is.


[link]


A nő jár jobban mindenképp.

2022. aug. 3. 17:32
 36/45 anonim ***** válasza:
77%

35

Ezt remélem, viccnek szántad.

2022. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

#28 nem az, hogy egyáltalán nem érdekli, de még mindig a szépség van az első helyen a férfiak számára. Például buliban vagy klubban senki nem az intelligenciája miatt kezd el egy nővel flörtölni. Míg sok nőt ismerek, akinek okos, vicces csúnya férfi jobban bejön, mint egy kevésbé okos, vicces szépfiú.

Ettől függetlenül nyilván vannak kivételek. Egyébként én kezdeményezek most is és sokkal boldogabb vagyok, mint amikor csak arra vártam, hogy a pasik elkapkodják a szebb barátnőimet és végre velem is beszéljen valaki.

2022. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen költ többet egy férfi, az előző kapcsolatomban (én vagyok a nő) én kereste többet, így én tettem több anyagilag a kapcsolatba. Ami engem nem zavart, csak mondom, hogy van ilyen is. Persze van ellentetje is, de nem törvényszerű hogy a férfi költ többet. Persze ha a nő kiesik a munkából mert szült, akkor igen a pasi többet költ, de a nő neveli a gyereket.


A férfi védelmező, rendben. A nő meg a gondoskodó akkor.


Amiért én úgy gondolom, hogy egy nő rosszabbul jár egy házasságban, mert ma még az él egy két férfi fejében, hogy csak a nő dolga a háztartás, akkor is ha mindkét fél visz haza pénzt. Szerintem ez nem igazságos, főleg ha úgy néz ki a történet hogy az “úr” hazaér és döglik, míg a nő hazaér és mos, főz, takarít. Ebben az esetben a nő jár rosszabbul és jobban járna ha egyedül lenne, mert akkor csak maga után kell ezeket megcsinálnia, nem kiszolgálni még egy óriás bébit is.


Természetesen nem minden házasság ilyen és vannak olyan házasságok ahol az egyik és vannak olyanok ahol a másik fél jár jobban, de ha ez a feleknek megfelel akkor nincs gond.


Amit meg belinkeltél felettébb mókás, de nem értem miért releváns :D

2022. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Milyen védelmező lenne egy olyan férfi, aki lusta kezdeményezni vagy csak csak gyáva, de bárki elviheti?
2022. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
55%

33, kérdező nem szó szerint kell ezt érteni 😊 az önmagunkba fektetés nem csak megvásárolható tanfolyamok, ruhák, hanem tudatos önfejlesztés😊

És igen, annak a férfinek remélem, hogy jutalom vagyok, akivel idestova 17 éve együtt élek 😁

Nagyon sajnálom, hogy ezek szerint nem volt még részed abban, amit valóban úgy hívnak, hogy Nő! A csábító, de egyben gondoskodó, gyógyító erő…

Igen és bizony ez nélkületek férfiak nélkül nem tud kiteljesedni!😊

2022. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!