Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel eleinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel eleinte jól elvoltam aztán beleszerettem viszont azóta el vagyunk hidegülve egymástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval: én 28f vagyok ő 20L.

Kollégák vagyunk, eleinte én rá se néztem semmi sem volt mert tudtam hogy 2 éves kapcsolata van viszont egyik céges bulin nagyon melletem volt de még akkor sem akarta tőle semmit csak mikor haza akartam kísérni akkor mondta hogy nem-e jöhet fel,nagy hezitálás után mondtam rendben van gyere se akkor is csak beszelgetni akartam vele mivel tudtam hogy van valaki neki, aztán mondta hogy szar a kapcsolata stb és hát le feküdtünk… aztán szakított a pasival össze jarogattunk de nem akartam tőle mást aztán mondta hogy kötődik hozzám meg sokszor hiányzók neki és utánna olyan jól éreztem magam vele hogy bele szerettem csak utánna ki derült hogy massal is kavargat de csak így én pedig ki akadtam és mikor kérdezte hogy miért akadtam ki mondtam azért mert bele szerettem,aminek a vége az lett hogy ő nem akar plusz lelkiismeret-furdalást szerezni így akkor fejezzük be. Nyilván utánna hideg voltam vele bent is le se szartam pedig belül szenvedtem aztán mai nap rám irt hogy ő szeretné hogy újra ugyanolyan jó viszonyba legyünk egymással mint rég mert szar neki hogy mással jól elvagyok vele meg nem is beszélek csak nem akar szexet már… tudom sok hülyeséget csináltam ezzel az egésszel de ez csak így ki alakult…gondoltam megkerdezlek titeket erről mi a véleményetek? Esetleg mit tegyek a közeli jövőben ezzel az ügyel vele kapcsolatban?



2022. aug. 11. 01:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit érzel iránta?

Ha vannak érzelmeid küldd el a fenébe, ha nincsenek, akkor van kéz ügyében egy dugható nő, lehetsz jóban vele. Csak húzz óvszert, mert bárkinek szétteszi!

Mondom nőként.

2022. aug. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szóval megcsalta a párját veled, aztán megcsalt téged valakivel, de most kérezkedik vissza. Az a baj, ezek szerint te ennél kötődőbb vagy (ami normális), ő meg valószínűleg nem fog változni. Ha belemész, lesz szex (tényleg óvszer:)), de közben majd nézegeti, van-e jobb és kavar mással is, te viszont elkezdesz hozzá megint kötődni és elveszed magadtól a lehetőségét annak, hogy inkább valaki hasonló értékrendű lányt találj, aki nem csak - már bocsánat - a farkadnál fogva akar talonban tartani. Hanem majd azzal töltöd az időd, hogy gyanakodsz meg búsulsz utána. Most egyébként gyanítom, csak azért tetszetek megint egymásnak, mert nincs jobb a láthatáron és magányosak vagytok. De ha te ilyen romantikusabb alkatú férfi vagy, nem az a faék típus, a helyedben elkezdenék gondolkodni, kit szeretnék, mi az elképzelésem és nem csak azzal összeállni, aki épp akad, hanem aktívan keresgélni.
2022. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!