Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyk-n miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyk-n miért olyan nagy bűn az, hogy valaki őszintén elmondja azt, hogy a saját szintjénél magasabb társra vágyik?

Figyelt kérdés
Nemtől függetlenül írtam ezt. Nekem érdekes módon semmi bajom nincs ezzel, mert nem ismerem az illetőt. Viszont itt ítélkeznek, lehordják minden szarnak, mert őszintén ír erről. Ez a tipikus dögöljön meg a szomszéd tehene, nekem nem jött össze nekem, akkor neki végképp ne jöjjön össze és teszek is ezért lehordom a sárga földig. Ennek az öregebbik verziója, hogy én is voltam katona szoptam is ezért, ezért szopjon a fiatal generáció is. Abba nem gondolnak bele, hogy mi van akkor, ha az illető nem felszínes, csak olyan élethelyzetben van, hogy szüksége lenne egy társra aki mondjuk anyagilag stabilan áll. Én egyáltalán nem ítélem el az embert, hanem megkérdezem, hogy miért van erre szüksége, mi az oka, hogy olyan társra vágyik, de ezen az oldalon ítélkeznek folyamatosan.
2022. aug. 12. 09:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
53%

Az egy dolog, de itt az is bűn, ha valaki boldog és pozitív dolgokat ír.


Vagy mondjuk ha szeretne egy romantikus lánykérést, vagy ajándékot kapni a pasijától a szülinapjára, vagy elfogadja, hogy a srác meghívja őt vacsizni első randin, vagy elutasítja az anált, stb. Itt mindenki mindenért le van pontozva és meg van szólva.

2022. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%
Az ostoba a négyzeten, az nominálisan több, vagy kevesebb ostoba?
2022. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%
Nem bűn , de azért egy lepukadt , alacsony ( nem tehet róla ) , dagadt ( tehet róla ), alkoholista ( tehet róla ) , szar dumàs ( tehet róla ) , csóró (tehet róla ) ne verje már magàt!
2022. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%

Mindenki munkanélkuliként kezdi mikor kijön a sulibol.

Es nem egy milliárdos kezdte úgy is hogy diákként ujságot hordott.

Nem egy cégvezető kezdte kulimunkásként is.

Nem egy ember jön haza ugy külföldről, hogy itthon épp munkanélküli.

Nem egy ember suli mellett járt esetleg takarítani, vagy pizzát kihordani.

Nem egy embert épitenek le 10-20 év munkaviszony után is válságban.

Lehet egy olyan pizzáfiúval beszélsz, aki majd kriptobol gazdagodik meg.


Az, hogy ki hol tart éppen, nem az embert hatarozza meg.

Sőt 40 évesen is neki kezdenek sokan egy új karriernek is.

2022. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

4. “Mindenki munkanélkuliként kezdi mikor kijön a sulibol.”


Csak a lúzerek. Az okosoknak már suli alatt is van munkájuk, és válogatnak az ajánlatok között már a végzés előtt.

2022. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Már eleve az baromság, hogy valaki szintekben gondolkodik.
2022. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem az a probléma, ha valaki magasabb szinten levő emberek után ácsingózik. Az a probléma, amikor a ronda, elhízott, csóró alkoholista feLsZínEsNek titulálja a szexi, tanult nőket/férfiakat, ha nem kell nekik.


Az a visszás, amikor valaki nem elégszik meg a saját szintjével ÉS mindeközben elvárja, hogy az ellenkező nem alkudjon meg az ő kedvéért.

2022. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem bűn, de akkor is gáz, mikor valaki elvárásként sorolja, hogy mi nála a belépő szint, aztán látod, hogy ő negyedét sem éri el.

Egyszerűen inkább szánalmas. De meg van hozzá a joga. Csak akkor ne sírjon, hogy azoknak az embereknek miért nem kell.

2022. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt nem pontosan értem, hogy mi alapján határozunk meg szinteket. Kinézet? Anyagi helyzet? Társadalmi helyzet? Aki ilyenek alapján határoz meg embereket, hogy mennyit érnek, azt én is elítélem. Épp csak a lényeg marad ki, hogy ki milyen ember is valójában, milyen belső értékekkel rendelkezik, hogyan viselkedik másokkal.

Aki a kérdésében ezek emeli ki fő problémáknak, és így kategorizál, hogy kinézet, pénz, státusz, és ezek alapján vágyik társra, az szerinted nem furcsa? Nem felszínes?

De a példád is fura. "...mi van akkor, ha az illető nem felszínes, csak olyan élethelyzetben van, hogy szüksége lenne egy társra aki mondjuk anyagilag stabilan áll" - ha valakinek az a szempontja társkereséskor, hogy mennyire stabil anyagilag, mennyi pénze van, kvázi, hogy támogatást tudjon nyújtani számára, az szerinted nem felszínes? Olyan élethelyzetben van... olyan élethelyzetben van, hogy nem tudja magát anyagilag ellátni, és az a megoldása, hogy keres egy embert párkapcsolatra, aki ott van mellette állandóan és kisegíti? Vagy el tudja látni magát, csak képzésre akar járni, vagy befektetni valamibe és az a megoldása rá, hogy keres valakit párkapcsolatra, akinek a pénzét erre használja?

Nem érzed ebben az önellentmondást a felszínességgel kapcsolatban? Vagy én értek valamit rosszul?

2022. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Azert, mert akik ezt a szintezest hasznaljak, azok CSAK a kulsore ertik. Tehat a felszines gyokerek, egy olyan part keresnek, aki jobban nez ki, mint ok, de nem felszines. Tehat nemcsak jobban nez ki, hanem a belso ertekei is sokkal magasabban helyezkednek el. Na, ezert szoktak vastag kritikakat kapni az ilyen lenyek, mindegy melyik nembol irod ki a kerdest. Persze a kijozanodas helyett inkabb megy a sardobalas, hogy csak a kinezet szamit. Banat egy emberek ezek.
2022. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!